Së fundmi Kiara Tito ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto ku duket me barkun e rrumbullakosur.

Fotot morën mijëra pëlqime dhe komplimente, por vëmendjen më të madhe e mori komenti i partnerit të saj, Luiz Ejlli.

“Kjo dora e djathtë nuk me pëlqen shumë”, shkruan ai në foton e Kiarës. Kujtojmë që Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë në pritje të një vajze.