Këngëtarja shumë e dashur, Rina Balaj, ka ndarë disa fotografi tejet fantastike në Instagram.

Artistja këtë herë është shfaqur elegante dhe joshëse njëkohësisht, duke treguar po ashtu stilin e saj unik.

Rina në këtë set fotografish shfaqet me një kostum të zi shumë seksi, i cili zbulon shumë trupin e saj.

Veshja është krejtësisht e tejdukshme, me disa disa detaje që e bëjnë edhe më atraktive.

Ajo i shtoi këtij ansambli një xhaketë të gjatë prej lëkure dhe çizme me taka, gjithashtu të zeza.
Rina kohëve të fundit eshte shfaqur me flokë shumë të shkurta të zeza, të cilat i shkojnë shumë, sidomos në këto imazhet e fundit, të ndara me ndjekësit e saj.

Grimi i saj ishte i përsosur, me sy të theksuar, dhe buzë nudo.