Sharmante, rrëzëllitëse dhe provokuese. Kështu na vjen me fotot më të fundit modelja Oriola Marashi, e cila ka korrur një sukses të jashtëzakonshëm në modeling. Si imazh i markës së njohur “Guess”, Oriola ka publikuar së fundmi disa foto me bikini më në trend të këtij sezoni. Fotot e saj nuk kanë nevojë për më shumë koment, ndaj ndiqni galerinë e mëposhtme.