Fituesja e edicionit të tretë të “BBV”, Egla Ceno, ka qenë një ndër emrat më të komentuar kudo në rrjet përgjatë këtyre ditëve.

Pas daljes së saj nga shtëpia, siç duket ajo ka parë çdo intervistë që kishte të bënte me të, ku një ndër to ka qenë dhe intervista që ka zhvilluar Donald Veshaj, vëllai i një prej finalistëve të “BBV3” Romeo Veshajt, teksa ai është shprehur që Egla nuk mund të jetë një fenomen duke patur parasysh se sa “K” ndjekësish ajo ka në rrjete sociale.

Mirëpo për këtë Egla padiskutim që e ka një përgjigje, ku nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it ajo shkruan: