Julian Deda ishte i ftuar në emisionin, Top Arena, ku foli për jetën personale, si dhe rrugëtimin në Big Brother Vip 3.

“Ato që nuk e meritojnë fitoren e bëjnë pis, a thua të jetë rasti i Egla Cenos”-ishte pyetja e moderatores Erjola Doçi.

“Në rastin e Eglës, e ka bërë pis”-u shpreh Juli.

Po ashtu, Juli u pyet edhe për thashethemet se ka lidhje familjare me Heidin, dhe ai i hodhi poshtë këto zëra.

“Një zog pushëverdhë më tha se ti dhe Heidi Baci jeni kushërinj, jeni apo jo?”

“I kemi nënat femra. Asnjë lidhje farefisnore, e përgënjeshtroj komplet.”-tha Juli.