19.07.2024 06:56
Home noninstant

noninstant

Ministrja gjermane, Anna Luhrmann: Mbështesim ‘Ballkanin e hapur’ dhe tregun e përbashkët rajonal! Të...

Gjermania mbështet nismat për bashkëpunim rajonal dhe formimin e një tregu të përbashkët me 4 liritë e mëdha të lëvizjes. Mesazhi është dhënë në...

Listat e patronazhistëve/ SPAK: Nuk ka elementë të veprës penale deri më tani

Pas verifikimeve, Prokuroria e Posaçme për Antikorrupsionin vëren se listat e patronazhistëve të PS që nxiten debate para 25 prillit, për të dhënat personale...

Shënim: Pse Berisha vazhdon të prodhojë viktima?

Nga Endri Kajsiu/ Ka pasur shumë nga ata që në vitin 2013 shpresuan se humbja e thellë e Sali Berishës do e nxirrte atë...

Lajmi i rremë: Ja si po përpiqet opozita të manipulojë opinionin publik për marrëveshjen...

Konspiracioni dhe lajmet e rreme jane kthyer në një mjet të pazëvendesueshëm nga opozita në Tiranë, për të sulmuar këdo e cfarëdo që mund...