15.06.2024 10:38

Stil

Si të zbuloni se këto tre shenja të horoskopit po ju tradhëtojnë

Gjithmonë ka shenja që në marrëdhënien tuaj diçka nuk shkon, nuk është si më parë. Por, si të siguroheni? Është e thjeshtë! BINJAKËT Ai nuk ka...

“Fitorja frymëzon zilinë”/ Për kë e ka këtë mesazh Egla?

Egla Ceno u shpall fituese e edicionit të tretë të “BBV”, ku për herë të parë në historinë e “BB” e fitoi garën një...

U lidh me Heidin në “BB Italia”, Massimiliano shfaqet sonte në këtë emision shqiptar

Massimiliano Varrese do vijë më në fund në Shqipëri. Ai do shfaqet sonte në emisionin “Top Arena” në Top Channel. Këtë lajm e ka bërë...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 15 Qershor 2024

Dashi Jeni duke u përballur me një rrugëtim i cili do ju lejojë që të përcaktoni qartë jo vetëm objektivat tuaja, por edhe pritshmëritë në...

Datat më të rëndësishme të qershorit, sjellin ndryshimin e madh në jetën tuaj

Një fazë e re për të gjitha shenjat fillon në qershor dhe më saktë disa ditë specifike. Energjia e Binjakëve kërkon të hapë mendjen tuaj,...

Luizi publikon FOTO me vajzën, bën dedikim special

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bene se fundi prindër të një vajze. Çifti po i shijojnë momentet e parë së bashku me Luna...

Jori Delli rikthehet sonte në ekran, ja ku do ta shohim ish-banoren e “BBV2”

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP Albania 2’, Jori Delli është duke shijuar romancën e saj me reperin e njohur italian, Fred De Palma, me...

U tha se janë zënë,Stresi sqaron komentin për Don Xhonin

Transmetuesi publik i Kosovës synon që të marrë pjesë vitin e ardhshëm si garues në Eurovizion, që do të mbahet në Zvicër. Kërkesa zyrtare...

Afërdita në Gaforre: Paratë dhe dashuria i presin këto shenja

Nga data 17/6 deri në 11/7, Afërdita do të jetë në Gaforre, duke u mundësuar disa shenjave të jetojnë momente të bukura familjare, të...

FOTO/ Bardhi në koncert, Sara Gjordeni bëhet “xheloze” për këngëtarin! Ish-missi me një kërkesë...

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Sara Gjordeni ditën e sotme ka treguar se është “xheloze” për të dashurin e saj, Bardhi Idrizi. Ky i fundit...