17.06.2024 06:27

Stil

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

Ish-banorja e Big Brother VIP, Keisi Medini ka ngritur temperaturat në rrjet me pozat e fundit. Modelja ka treguar format bombastike përmes fotove të fundit. Bukuroshja...

Përplasje mes artistëve/ Elvana Gjata thumbon Alban Skënderaj në koncertin në Gjermani, ja reagimi...

Teksa mbante koncertin e saj “Dekada” në një stadium në Gjermani, kur ndodhej me Romeo Veshaj në skenë, ky i fundit bëri një pyetje;...

Këto dy shenja të zodiakut do të krijojnë kontakte të reja sot

Me Hënën në Peshore, java fillon me një ritëm të qetë. Tribuna e saj me Merkurin dhe Venusim tek Binjakët, do të na bëjë...

Diss-e mes tyre? Mozzik thotë se Ledri Vula ka ftohur raportet me të papritur

Një vit më parë Ledri Vula dhe Mozzik bashkëpunuan dhe sollën këngën “Boom boom”. Por, gjërat ndryshuan shpejt se u duk se raporti mes tyre...

Si të zbuloni se këto tre shenja të horoskopit po ju tradhëtojnë

Gjithmonë ka shenja që në marrëdhënien tuaj diçka nuk shkon, nuk është si më parë. Por, si të siguroheni? Është e thjeshtë! BINJAKËT Ai nuk ka...

“Fitorja frymëzon zilinë”/ Për kë e ka këtë mesazh Egla?

Egla Ceno u shpall fituese e edicionit të tretë të “BBV”, ku për herë të parë në historinë e “BB” e fitoi garën një...

U lidh me Heidin në “BB Italia”, Massimiliano shfaqet sonte në këtë emision shqiptar

Massimiliano Varrese do vijë më në fund në Shqipëri. Ai do shfaqet sonte në emisionin “Top Arena” në Top Channel. Këtë lajm e ka bërë...

Horoskopi ditor për nesër, e Shtunë 15 Qershor 2024

Dashi Jeni duke u përballur me një rrugëtim i cili do ju lejojë që të përcaktoni qartë jo vetëm objektivat tuaja, por edhe pritshmëritë në...

Datat më të rëndësishme të qershorit, sjellin ndryshimin e madh në jetën tuaj

Një fazë e re për të gjitha shenjat fillon në qershor dhe më saktë disa ditë specifike. Energjia e Binjakëve kërkon të hapë mendjen tuaj,...

Luizi publikon FOTO me vajzën, bën dedikim special

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bene se fundi prindër të një vajze. Çifti po i shijojnë momentet e parë së bashku me Luna...