28.07.2021 12:59

Stil

Këto janë tre shenjat e horoskopit që janë ideale për çdo burrë

Τë gjitha shenjat e horoskopit kanë karakteristikat e tyre të veçanta. Por femrat që u përkasin tri shenjave të horoskopit kanë si karakteristikë t’i...

Jonida Vokshi rrëfen momentet e vështira pas lindjes së vajzës: Kam qarë një orë...

Çdo nënë e re kalon një periudhë ndjeshmërie pas lindjes që shoqërohet nga dyshimi nëse po kujdesen siç duhet për beben e tyre apo...

Sukseset për Dua Lipën nuk kanë të ndalur, shpallet “Artistja më e mirë ndërkombëtare”...

Sukseset për Dua Lipën nuk kanë të ndalur. Vetëm pak orë pasi është shpërlbyer me dy çmime shumë të rëndësishme në LOS40 Music Awards...

Sa kuaj shihni? Përgjigja juaj zbulon shumë për personalitetin që keni

Perceptimi, supozimet, intuita dhe gjykimi janë të rëndësishëme pasi mund t’ju ndihmojë të njihni më shumë personalitetin tuaj. Në ditët e sotme ka shumë...

Vendosni çdo natë një hudhër poshtë jastëkut dhe do të befasoheni nga pasojat

Hudhra është një perime shumë e zakonshme në shumë kuzhina dhe përdoret në të gjithë botën. Por, a e dini se disa njerëz e...

E keni vënë re këtë detaj te celulari i partnerit? Mund të jetë shenjë...

Nëse jeni të shqetësuar se partneri apo partnerja ju tradhton, ka disa shenja të cilat ja vlen të merren në konsideratë.Terapistja e çifteve, Melissa...

FOTOT: Njihuni me një ndër gjyshet më të bukura në botë që sapo ka...

Tashmë gjyshe, por në të kaluarën një kampione botërore e fitnesit, 63 vjeçarja Lesley Maxwell, nga Melbourne i Australisë, ka publikuar foto të para...

Hyn në fuqi skema e re e BE-së për eksportin e pajisjeve mbrojtëse personale/...

Genoveva Ruiz Calavera, drejtore për Ballkanin Perëndimor në Komisionin Europian, deklaroi sot se hyri në fuqi skema e autorizimit të BE-së për eksport pa...

Zgjidh një fatsjellëse dhe zbulo një mesazh të fuqishëm

Në figurë, tregojmë tre elemente që shoqërohen zakonisht me fatin: ylber, tërfili me katër gjethe dhe dora e hamsas. E preferuara juaj do të...

Eksperiencat më të forta janë ato që i japin vlerë jetës

Një sëmundje, një aksident, fundi i një dashurie ose një situatë e papritur: ngjarje që ndryshojnë dukshëm perceptimin e gjërave për ne. Sepse nëse...