21.02.2024 11:08

Stil

‘Çmendet’ Fationi provokon vajzat e shtëpisë, për pak zbulon pjesën intime gjatë bërjes së...

Në një episod të fundit të “Big Brother VIP Albania”, Fation Kuqari ka bërë për vete vajzat e shtëpisë – me një performancë jo...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 22 shkurt 2024

DASHI Dita është paksa e veçantë ndaj bëni kujdes sepse do të ndiheni të ndarë mes dy gjendjeve shpirtërore, dëshirës për të bërë gjëra dhe...

‘Po tentojmë’/ Dj PM zbulon planet me partneren e tij Sarën

Dj PM dhe Sara Berisha, kanë qenë dy ish-konkurrentë të formatit ‘BBV1’ mes të cilëve lindi një romancë tepër e bukur e cila ka...

Tre shenjat fatlume që do të pasurohen me hyrjen e Diellit në shenjën e...

Duke shënuar shenjën e 12-të të zodiakut, pas Ujorit dhe para Dashit, sezoni i Peshqve zgjat çdo vit nga 19 shkurt deri më 20...

Homoseksuali i njohur Dario, akuzon Meritonin: Më kërkoje 4-she në hotel

Grimieri i njohur Dario Doka ka shpërthyer ashpër ndaj sjelljes së Meritonit sipas tij “arrogante në shtëpinë e BBV3”. Përmes disa postimeve në Instagram, Dario...

Tha se Arta del nga “Big Brother VIP3’, motra e këngëtares shpërthen ndaj Vesës:...

Vesa dhe Arta janë dy konkurrentet nga Kosova që u bënë pjesë e formatit “Big Brother Albania”. Dy vajza konsiderohen mike brenda shtëpisë por një...

E pabesueshme/ Blendi Fevziu zbulon numrin e shteteve që ka vizituar

Mund të jetë ndoshta shqiptari që ka shëtitur më shumë nëpër botë dhe ka vizituar pothuajse të gjithë planetin, ndonëse ai me modesti e...

Sara e mërzitur nga komentet në rrjet, Ilnisa: Ti e di të vërtetën…

Kutia e Pandorës i dha dje Sarës mundësinë që të kërkonte në rrjet informacione për të. Komentet dhe lajmet që po qarkullojnë për lidhjen...

VIDEO/ Me lëvizje “hot” dhe provokuese, Olta Gixhari si lë vend imagjinatës. Aktorja tregon...

Olta Gixhari së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë, aktorja do të sjellë në jetë një djalë emrin e të ciliT...

Shenjat e horoskopit që kanë më shumë fat në jetë

Lumturia lëviz në mënyra misterioze. Megjithatë, ka disa shenja të zodiakut që lumturia i ndjek veçanërisht Këto janë shtatë shenjat e Zodiakut që konsiderohen më...