18.04.2024 08:52

Stil

SHKALLON EGLA: O ndyrësirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

Egla dhe Liam, teksa qëndronin në oborr, kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin ditën e sotme. Në fakt dyshja ka nisur përplasjet dhe ironitë që në...

FOTO/ Me pikat e shiut që i bien në trup, Erjola Doçi “çmend” rrjetin...

Ndonëse sot është një ditë me shi, kjo nuk e ka ndaluar moderatoren Erjola Doçi që të shijojë pishinën e “BBVIP”, e cila ndodhet...

Sikur kishin bërë paqe? Ledioni i rikthehet thumbave për Noizy-n

Gjithçka ka nisur pak përpara mbrëmjes finale të spektaklit Top Awards në vitin 2016 kur Noizy anuluoi pjesëmarrjen për të udhëtuar në Dubai. Gjatë hapjes...

“Jeni plehra, do ju shtrydh si lecka”- Romeo Veshaj e ofendoi dhe kërcënoi, Erjola...

Moderatorja Erjola Doçi dhe aktori Romeo Veshaj kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin, ku në një moment ky i fundit i ka thënë banores “do...

“Kanë biznes”/ Ish-banorja e thotë troç: Egla ka bashkëjetuar me …

Egla ka habitur të gjithë me historinë e saj, se jashtë shtëpisë së Big Brother VIP Albania, kur papritur zbuloi se ka një lidhje...

Çfarë po ndodh me Eglën brenda BBV? Në gjendje të rënduar dhe e përlotur,...

Sot zgjimi në BBV3 ka qenë i zhurmshëm për shumë banorë. Liami ka marrë tenxheret orët e para të mëngjesit, ka hyrë në dhomën e...

Jetimiri lë shtëpinë e Big Brother Vip: Arsyen do e them sot në prime,...

Gjatë një bisede me Meriton Mjekiqin dhe Françeska Muratin, Jetmir Salaja ka treguar se gjatë primet të mbrëmjes së sotme do të lërë shtëpinë...

ZBULOHET I DASHURI I EGLA CENOS

Egla ka deklaruar së fundmi në BBV3 se është e dashuruar jashtë, dukë habitur të gjithë, pasi në 90 ditë qëndrim brenda shtëpisë së...

Horoskopi për ditën e sotme, 16 prill 2024

Dashi Mos prisni gjithmonë surpriza nga partneri për t’u ndierë mirë, edhe ju duhet të bëni të njëjtën gjë. Edhe pse do shpenzoni pa u...

‘Rikthehet’ Alma Bektashi, flet për herë të parë për divorcin

Këngëtarja e mirënjohur Alma Bektashi ishte e ftuar këtë të diel në “E Diell”, ku si rrallë herë ka folur për jetën e saj...