04.03.2024 04:10
Home Show-time Faqe 165

Show-time

I përmendi Sara Karajt Dubain, gazetarja e njohur ‘shuplakë’ Ilnisës

Një ditë më parë në emisionin “Fan Club” është diskutuar për dinamikat dhe debatet që kanë ndodhur në “Big Brother VIP 3” gjatë javës...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 4 Mars 2024

Dashi E hëna do të nisë e qetë. Sa i përket dashurisë pritet një ditë e vështirë për përmirësimin e një marrëdhënieje e cila po...

“Zhulse!”- Plas sherri në BBV, Françeska dhe Sara përplasen fizikisht dhe shpërthejnë në ofendime:...

“Zhulse!”- Plas sherri në BBV, Françeska dhe Sara përplasen fizikisht dhe shpërthejnë në ofendime: Psikopate! Do të të nxjerr me zarf të zi se...

Konfirmohet , romanca e Erjolës me Azet

“Iconstyle” ishin të parët që zbuluan lidhjen e banores së “Big Brother Vip” Erjola Doçi me reperin e famshëm shqiptaro-gjerman, Azet. Pak javë më...

“E arrestuan sa hyri në Big Brother”/ Avokati i Liamit del me deklaratë zyrtare

Lidhur me ndalimin e kryer sot nga forcat e policise per banorin e big brother, Liam Osmani, dhe njoftimit se ai eshte denuar per...

Luizi do të futet në “BBV” dhe datën e zbulon vetë ai

Ndonëse mendohej që “epoka” e tij e famës të përfundonte pas çmimit si fitues i edicionit të dytë të “Big Brother Vip”, Luiz Ejlli...

‘Më shkruante për 4-she në hotel’/ Vëllai i Meritonit reagon ashpër ndaj akuzave të...

Vëllai i Meriton Mjekiqit, Rinori, ishte ditën e sotme i ftuar në studion e emisionit “Fan Club”, ku ka deklaruar se do të ketë...

FOTO/ Nënë e një vajze, Rezarta Shkurta si lë vend imagjinatës me bikini në...

Këngëtarja e njohur shqiptare Rezarta Shkurta dhe partneri, Ermali prej disa ditësh kanë nisur pushimet në ishujt Maldive. Artistja ka ndarë me ndjekësit e saj...

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, ja urimi që Luizi i bëri vjehrrit

Babai i Kiarës feston ditën e sotme ditëlindjen dhe përveç urimit të vajzës së tij, nuk ka munguar as urimi nga dhëndri i tij,...

U arrestua brenda Big Brother, ja çfarë i tha policisë Liam Osmani

Liam Osmani, i cili u arrestua brenda shtëpisë së ‘BBV3’, ka hyrë në Shqipëri para 10 ditësh nga Rinasi. Burime për Report Tv Tv, bëjnë...