22.09.2023 06:22
Home Show-time Faqe 166

Show-time

..

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

Vesa Luma dhe Big Basta bashkë me djalin e tyre Lian kanë jetuar për disa vite me radhë në Zelandë të Re, atje ku...

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

Prej disa kohësh në media po qarkullojnë zëra se Luiz Ejlli së bashku me Zhaklin Lekatarin do të jenë opinionistë në sezonin e tretë...

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

Pas Fifit, një tjetër konkurent i “Dancing W]ith the Stars”, sezonit të ri që pritet të nisë shumë shpejtë në Top Channel, është zbuluar...

Victoria Beckham zbulon vendin e fshehtë ku takohej me David në fillimet e lidhjes...

Victoria Beckham pranoi se ajo dhe burri i saj David Beckham takoheshin fshehurazi në fillimet e tyre. Ish-Spice Girl zbuloi në trailerin e dokumentarit të...

Rishfaqet ikona e tribunave, Ivana Knoll përkrah Milan në Champions

Ivana Knoll, e cila shkëlqeu në Kupën e Botës 2022 për veshjet e saj pikante në tribunat e stadiumeve të Katarit duke bërë tifo...

Russell Brand puthi Meghan Markle në një film të vitit 2010

Russell Brand pohoi në një intervistë të rishfaqur se ai një herë e puthi Meghan Markle ndërsa të dy po xhironin komedinë e vitit...

Stresi ‘sulmon’ publikisht Encën pas daljes nga burgu

Reperi Stresi ka reaguar i indinjuar pasi këngëtarja Enca u la e lirë pas arrestimit, se iu gjet kanabis në ballkonin e shtëpisë. Përmes një...

Rikthehet ‘La Casa De Papel’, serialet e reja do të shfaqet premierë në dhjetor...

Netflix njoftoi përmes videos se episodet e reja të “La Casa De Papel” me titull ” Berlin” do të ketë premierën e tyre më...

Fati yt/ Horoskopi 19 shtator 2023

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni...

Kate Winslet në garë për Oscar si ‘Lee Miller’, aktorja shndërrohet në fotografen e...

Performanca e Kate Winslet në “Lee” parashikohet të jetë e denjë për një Oscar, sipas mediave ndërkombëtare. Filmi biografik dramatik me yllin e Hollivudit u...