03.10.2023 04:14
Home Tags Adobe Flash Player

Tag: Adobe Flash Player

“Gërdeci”/ Gjyqi ndaj Mediut, Gjykata pranon thirrjen e Shkëlzen Berishës e Aldo Bumçit si...

GjKKO pranon kërkesën e SPAK për të thirrur si dëshmitarë Shkëlzen Berishën dhe Aldo Bumçin, ndërkohë që refuzoi të thërrasë si dëshmitarët e kërkuar...

Një Superligë e re? UEFA jep përgjigjen zyrtare

UEFA ka hedhur poshtë zërat e medias spanjolle mbi planifikimin e një formati të ri, model Superlige, që do të aplikohej nga viti 2027....

“Gjithçka do ju kthehet përmbys”, Meri Shehu paralajmëron shenjat e Horoskopit për tetorin

Muaji tetor parashikohet të jetë i vështirë sa i përket aspekteve kozmike. Në renditjen e muajit për “Rudina”, Meri Shehu paralajmëron ndryshime të forta, dimër...

Shqipëria ngjitet në vendin e 3-të në Barometrin Botëror të Turizmit për Janar-Korrik 2023

Shqipëria ka arritur të ngjitet në vendin e 3-të në Barometrin Botëror të Turizmit për periudhën Janar-Korrik 2023. Lajmin e ka bërë me dije...

Në luftë kundër kancerit të gjirit! Muaji tetor i kushtohet sensibilizimit të grave për...

“Tetori Rozë” dhe jo vetëm në fakt, duhet të na kujtojë për një kontroll rutinë të gjirit. Një eko, një mamografi shpëton jetë nëse...

Lekët dhe dashuria në tetor/ Astrologu Jorgo Pulla zbulon çfarë kanë parashikuar yjet për...

Astrologu i njohur, Jorgo Pulla, i ftuar në emisionin e “ABC-së së Mëngjesit”, krahas parashikimit të përgjithshëm të horoskopit për muajin tetor, ka lexuar...

Përurohet godina e re e Taksave dhe Tarifave Vendore të Tiranës, Veliaj: “Bashkia e...

Godina e Drejtorisë së Përgjithshme të Taksave dhe Tarifave Vendore të Tiranës është ndërtuar nga e para, me mjedise të reja dhe hapësira të...

Shqipëria “vjedh” vëmendjen/ Britanikja “Travel weekly” artikull për atraksionet turistike

Shqipëria pa dyshim është një ndër vendet mesdhetare që kanë parë një boom turizmi këtë vit. Nuk ishin të pakët ata që mbetën të...

Presidenti i Inter Miamit ka një premtim për Messin: U trondita kur luajtëm në...

Jorge Más, president i Inter Miamit, është shprehur se do të bëjë gjithçka që Lionel Messi të luajë ndeshjen e lamtumirës para tifozëve të...

“Do përjetojnë një dramë ekonomike”/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë të horoskopit

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ka paralajmëruar sot personat e shenjës së Luanit që ‘të mos i japin shumë gaz makinës pas datës 20...