30.05.2024 08:54
Home Tags Artan Lame

Tag: Artan Lame

Këto shenja Horoskopi kanë më pak gjasa për tu martuar

Dashi Ashtu si shenjat e tjera të zjarrit, Dashi njihet si i pasionuar – dhe ata pëlqejnë shfaqjet e mëdha të dashurisë. Megjithatë, ata mund...

Java kulturore italiane, Rama ndan videon: Shqipëria mikpret Italinë, nga data 2 qershor aktivitete...

Duke nisur nga data 2 qershor deri më 8 qershor do zhvillohet në Tiranë Java Kulturore e Italisë. Kryeministri Edi Rama ka ndarë në...

“Euro 2024”, ja sa ju ofron lojtarëve Federata Gjermane e Futbollit

Drejtori i Përgjithshëm i Federatës Gjermane të Futbollit ka bërë sot me dije shifrën, të cilën do të përfitojë secili futbollist në rast se...

Kreditë, rekord për 4 muaj! Fluks kërkesash në banka, kryesojnë huatë për biznes dhe...

Kreditë e reja po vijojnë të rriten me shpejtësi gjatë muajve të parë të vitit. Shifrat për muajin prill tregojnë se kredia e re arriti...

Europa e hidhur për italianet, sa shumë finale të humbura nga viti 2000!

Fiorentina nuk mundi të përsëriste suksesin e Atalantës në një finale europiane këtë sezon, me vjollcët që u mposhtën në finalen e Conference League...

Kremlini: Synimi i vendeve të NATO-s për të vazhduar luftën me Rusinë do të...

“Shtetet e Bashkuara dhe vendet e tjera të NATO-s synojnë të vazhdojnë luftën me Rusinë, e cila është e mbushur me pasoja të rënda...

PD ul ‘qepenin’, Berisha nga ballkoni thërret se ‘dyqani’ u mbyll

Nga Jakin Marena Partia Demokratike e ndarë në disa pjesë, ka një ëndërr në ‘sirtar’, mundjen e Edi Ramës dhe rrëzimin e PS nga pushteti,...

VIDEO/Capital T “ndez” kuqezinjtë, publikohet himni për kombëtaren në Euro2024

Reperi i njohur Capital T ka publikuar videoklipin në mbështetje të kombëtares shqiptare në Europianin e Gjermanisë. Flitej prej një kohe të gjatë që...

Reuters: Macron trysni Kanadasë të lehtësojë sanksionet ndaj titaniumit të importuar nga Rusia

Agjencia e lajmeve Reuters njofton se presidenti francez Emmanuel Macron ndërhyri personalisht për të bindur kryeministrin kanadez Justin Trudeau që të ndihmojë kompaninë Airbus...

Përkeqësohet gjendja e princeshës së Uellsit? Kate Middleton nuk do të jetë pjesë e...

Catherine Middleton, Princesha e Uellsit, nuk do t’i kthehet detyrave mbretërore për shkak të gjendjes së saj shëndetësore. Ajo do të mungojë në paradën ushtarake...