24.02.2024 12:37
Home Tags Bosnja dhe Hercegovina

Tag: Bosnja dhe Hercegovina

“Ku e di ai se çfarë i bëj unë”/ Gazi dhe Egla flasin për...

Mëngjesi i sotëm në “Big Brother Vip” ka nisur e qetë e pa debate. Teksa po ecnin rreth e rrotull pishinës, Gazi bisedon me...

Bëji vetes këto 12 pyetje dhe zbulo nëse ke trauma nga fëmijëria

Mund të jetë e vështirë që të pranosh një traumë fëmijërie, veçanërisht kur e di historinë dhe origjinën e saj. Në fakt, për shumë...

Një çakall në mes të Tiranës, kapet në një lokal në shkallët e TKOB

Një çakall është gjetur si rrallëherë në një ambientet më të frekuentura të Tiranës nga qytetarë gjatë mesditës. Në ambientet e bareve pranë Teatrit...

Shenjat e horoskopit që duan të kenë gjithçka

Dashi Fëmija i madh i zodiakut nuk mund të presë, por mbi të gjitha nuk dëshiron më shumë se gjysmën e asaj që ka kërkuar...

“Duhet përmbajtje nga gjuha nxitëse”/ Ish-i dërguari i BE në Kosovë, Petrich: Në Kosovë...

KOSOVË-Wolfang Petrisch, ish-i dërguari i Bashkimit Evropian për Kosovën ka dhënë një intervistë për mediat në Prishtë lidhur me 2-vjetron e luftës së Rusisë...

“Kosova po humbet investitorët e huaj”/ Rreth 300 milionë euro të bllokuara nga masat...

Sanksionet ekonomike të Bashkimit Evropian ndaj Kosovës kanë dëmtuar vendin me rreth 300 milionë euro, derisa kjo shifër mund të rritet, pasi janë mbi...

Zbardhet vrasja në “Don Bosko”| Ishte e porositur, por autorët ngatërruan objektivin

Drejtori i Policisë Tiranë Tonin Vocaj doli këtë të shtunë në një konferencë për mediat, duke zbardhur detaje për një ngjarje të rëndë kriminale,...

“E planifikova me motrën”/ Dëshmon djali që vrau babanë: Ishte i padurueshëm, nuk kishim...

Hysen Meta, një nga djemtë që ka pranuar bashkëautorësinë e krimit në familje në Durrës i ka treguar policisë të gjithë dinamikën e vrasjes...

Ilnisa i ulët afër, Sara e ofendon: Nga vjen kjo erë e keqe, mbylleni...

Ilnisa është një nga banoret më të përfolura në këtë Big Brother, ku shpesh herë përfshihet në debate të shumta me konkurrentët e tjerë. Së...

Edmond Tupja në “ Mes dy botëve”: Shqipja një nga 3 gjuhët më...

Përkthyesi dhe shkrimtari i njohur Edmond Tupja deklaron se gjuha shqipe është një nga 3 gjuhët më të vjetra. I ftuar në “ Mes...