22.02.2024 05:28
Home Tags Carlo Bollino

Tag: Carlo Bollino

Natasha, Altini, Kozaku, Cllevio & CO/ Të famshmit dhe viktimat që po prodhon TikTok...

Natasha Rombula dhe djali i saj Armando Kumaraku, ishin të fundit në listën e personave që ranë na pranga, për veprimtari kriminale që lidhen...

Pamjet poshtëruese/ Emigrantët zhvishen lakuriq në kufirin serb në temperatura nën zero gradë

Disa pamje të rënda që vijnë nga kufiri mes Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut po bëjnë xhiron e botës dhe janë dëshmi i përshkallëzimit...

Punimet e linjës hekurudhore Tiranë-Durrës, ARRSH: Segmenti ku lidhet rruga e vjetër e Durrësit...

Autoriteti Rrugor Shqiptar, ARRSH përmes një njoftimi në llogarinë e tij në "Facebook" ka bërë më dije bllokimin e një rruge për shkak të...

Porta, problemi i madh për Sylvinhon para Euro 2024

Kombëtarja shqiptare e futbollit do jetë pjesë e Euro 2024 prej 14 qershorit dhe në grupin B do sfidojë emra si Spanja, Italia dhe...

“Nëse prindërit e mi nuk do emigronin nga Kosova në Britani, unë s’do isha...

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora ishte e ftuar në emisionin amerikan “The View” për të folur rreth detajeve të jetës së...

Me lot në sy dhe barkun bosh, vogëlushja palestineze prek me rrëfimin e saj:...

Që pas nisjes së luftës në Gaza pamje dhe histori nga më të dhimbshmet janë publikuar ku tregojnë situatën me të cilën përballen çdo...

Mërkuri në Peshqit: Tre shenja do të largojnë stresin e përditshmërisë

Më 23 të muajit, Mërkuri kalon në Peshqit, duke ndikuar ndjeshëm në jetën e përditshme të disa shenjave. Gjithçka që ka të bëjë me...

Broja dhe Silvinjo luajnë “kukafshehti” në Londër: Lojtari dhe trajneri nuk takohen…

Gjithmonë e më shumë mjegull në çështjen Broja. Problematikat, stoli, raportimet për viroza dhe deri tek mostakimi me trajnerin e kombëtares. Silvinjo dhe Zabaleta...

Toni Kroos ka konfirmuar rikthimin në kombëtaren e Gjermanisë

Toni Kroos ka marrë vendimin për t'u rikthyer në kombëtaren gjermane në prag të Kampionatit Evropian të kësaj vere. Mesfushori 34-vjeçar bëri një komunikim...

‘E di mami jot që je biseksuale?’, Plas keq në Për’puthen! Pyetja e Albës...

Në puntatën e djeshme në "Përputhen" është transmetuar takimi i Vedatit dhe Roelës. Por Albën e ka shqetësuar fakti se emri i saj përmendet...