22.02.2024 06:53
Home Tags CEO i Interit

Tag: CEO i Interit

Debat në ‘Studio Live’/ Baçi: Berisha na sjell në pushtet, Kikia: U largua në...

Në emisionin “Studio Live” në Report Tv ka pasur një diskutim mes analistit Mentor Kikia dhe deputetit të Rithemelimit Luan Baçi sa i takon...

Humbi jetën në qeli, zbardhet certifikata e vdekjes së Navalnyt: Ja çfarë shkruhej në...

Ekipi i kritikut të ashpër të presidentit rus Vladimir Putin, i cili humbi jetën në burg të premten e kaluar, pretendon se ka parë...

“Dërgimi i fotove i jep fund privatësisë”/ Vetëvrasja e 27-vjeçares, gazetarja: Presioni psikologjik nga...

Gazetarja Klodiana Lala ishte e ftuar në ‘Breaking” me Fiori Dardhën, ku foli për shantazhet në rrjetet sociale. Ajo u ndal tek rasti i 27-vjeçares...

“Është me takat jo me inat”/ Duke kënduar e kërcyer, Donaldi dhe Lisi e...

Romeo i dha një porosi nga shtëpia dhe duket se Donaldi po e mban premtimin. Lisi, ish-banori që krijoi një miqësi shumë të ngushtë...

‘Të kam nxjerrë me shkelma’/ Ofendime mes Julit dhe Eglës: I thua gocave “hajde...

Një sherr ka ndodhur mes Julit dhe Egëls, ku e kanë akuzuar njëri-tjetrin për perversitet dhe për mungesë edukate, por aktori i humorit ka...

Natasha, Altini, Kozaku, Cllevio & CO/ Të famshmit dhe viktimat që po prodhon TikTok...

Natasha Rombula dhe djali i saj Armando Kumaraku, ishin të fundit në listën e personave që ranë na pranga, për veprimtari kriminale që lidhen...

Pamjet poshtëruese/ Emigrantët zhvishen lakuriq në kufirin serb në temperatura nën zero gradë

Disa pamje të rënda që vijnë nga kufiri mes Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut po bëjnë xhiron e botës dhe janë dëshmi i përshkallëzimit...

Punimet e linjës hekurudhore Tiranë-Durrës, ARRSH: Segmenti ku lidhet rruga e vjetër e Durrësit...

Autoriteti Rrugor Shqiptar, ARRSH përmes një njoftimi në llogarinë e tij në "Facebook" ka bërë më dije bllokimin e një rruge për shkak të...

Porta, problemi i madh për Sylvinhon para Euro 2024

Kombëtarja shqiptare e futbollit do jetë pjesë e Euro 2024 prej 14 qershorit dhe në grupin B do sfidojë emra si Spanja, Italia dhe...

“Nëse prindërit e mi nuk do emigronin nga Kosova në Britani, unë s’do isha...

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora ishte e ftuar në emisionin amerikan “The View” për të folur rreth detajeve të jetës së...