20.04.2024 09:37
Home Tags Djali

Tag: djali

Muaji Prill, thirrja ku çdo qytetar, biznes dhe donator mund t’i dhurojnë kryeqytetit...

Prej 5 muajsh është lançuar sezoni i mbjelljeve në të gjithë qytetin e Tiranës. Mbjellja e pemëve është fokusuar në lumin e Lanës, tek...

Meta-Kryemadhi thirrje Ramës për koalicion (Ngjala 2) nga goja e SPAK-ut

Nga Adriatik Doçi/ Me një parti vetëm në letra, në gojën e SPAK si të korruptuar dhe kandidatë për non grata, Ilir Meta dhe Monika...

‘Breaking News’: Zbuloni Shqipërinë për një përvojë unike

E vendosur në Evropën Juglindore, Shqipëria, me 70% të territorit të mbuluar nga një reliev kryesisht malor, ende nuk i ka zbuluar të gjitha...

Thoni lamtumirë një personi, çfarë thonë yjet për këto shenja

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Të shtunën gjatë orëve të ardhshme të kësaj ditë do t'ju duhet t'i kanalizoni mirë energjitë tuaja,...

‘Nuk jam krenar!’ Rama fton Mark Markun në podcast e i kërkon ndjesë publike...

Mark Marku, ish-deputet i Partisë Demokratike aktualisht pedagog në gazetari ishte i ftuar sot në podcastin e kryeministrit Edi Rama. Rama kërkoi ndjesë publike për...

Horoskopi për ditën e Shtunë, 20 Prill 2024

Dashi Mundohuni që të përfshiheni në aktivitete relaksuese, të cilat do mund t’iu lejojnë që të lini mënjanë të gjitha shqetësimet dhe stresin e akumuluar...

Vuçiç bën prova lufte, pas “pushtimit të Serbisë”, dronë kamikazë pranë Kosovës

Presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelenskiy u tha anëtarëve të NATO-s të premten se Ukrainës i duhen të paktën shtatë sisteme të mbrojtjes ajrore Patriot...

“Sa herë shikoj nipin, harroj që djali ka vdekur”/ Rrëmbimi i fëmijës nga gjyshërit,...

Nga Anila Hoxha Ashtu si simbolika e emrit që ka, Amar është fëmija më i kërkuar në vend. Edhe gruaja që po e përqafon, po...

Nju Jork, një person i vë zjarrin vetes para gjykatës ku mbahet gjyqi ndaj...

Një person i vuri zjarrin vetes të premten jashtë gjykatës së Nju Jorkut, ku po zhvillohej gjyqi historik ndaj ish-presidentit Donald Trump, njoftoi agjencia...

Ilir Meta ka gjetur mekanizmin se si të mos ja marrin më kurrë partinë

Kushdo që ka kohë të argëtohet nga një komedi politike e transmetuar live nga zyrat e Partisë së Lirisë, sot më shumë se kurrë...