28.09.2023 07:52
Home Tags EdiRama

Tag: EdiRama

Analistët: Bashkimi Evropian duhet ta rimendojë kornizen e dialogut Kosovë-Serbi

Ditë pas sulmit të grupit të armatosur serb në pjesën veriore të Kosovës, njohës të zhvillimeve në Ballkanin Perëndimor kritikuan qasjen e bashkësisë ndërkombëtare...

Berisha dhe paralelja mes sulmit në Kosovë dhe atij të Belerit në Jug të...

Kreshnik Spahiu ka hequr një paralele mes sulmit terrorist në Kosovë dhe sulmit të ndodhur në jug të Shqipërisë shumë vite më parë, me...

Angelina Jolie flet për divorcin nga Brad Pitt: “Nëse nuk do të ishin fëmijët,...

Angelina Jolie ka dhënë një intervistë të plotë, në të cilën nuk ka nguruar të flasë as për aspektet më të errëta të jetës...

“Ju lutem shihni pak golat e Muçit në derbi”, Egbo elozhe për sulmuesin në...

Ernest Muçi është vendosur në qendër të opinionit sportiv në Poloni. Dy golat në fazën e grupeve të Conference League ndaj Aston Villa-s, e...

Shenjat e horoskopit që janë perfekte për t’u bërë prindër

E keni pyetur ndonjëherë veten nëse janë pikërisht disa shenja të horoskopit që janë prindër më të mirë se të tjerët? Epo kjo pyetje merr...

SPAK konfirmon nisjen e hetimeve për kullën “Mali i Tiranës”

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit ka konfirmuar se është caktuar prokurori i çështjes për hetimin për pastrim paresh në projektin e kullës në qendër...

Agron Llakaj nuk mban dot lotët: Ajo ishte goditja e parë…

Në një kohë të shkurtër, Agron Llakaj humbi motrën dhe babain e tij, por mungesa e këtij të fundit ka lënë gjurmë të pashërueshme...

Ndahet nga jeta pas luftës me sëmundjen rëndë aktori i njohur

Është ndarë nga jeta aktori që luajti personazhin shumë të dashur të Dumbledore në filmat e “Harry Potter”. Michael Gambon ka vdekur në moshën...

4 arsye përse nuk duhet ta teproni me bukën

Buka është padyshim e mrekullueshme në shije dhe në shqisa por sa i përket shëndetit jo dhe aq. Buka është e para prej së...

Megaoperacioni/ Ministri Balla përgëzon Policinë: U zbardhën 16 ngjarje të rënda kriminale. Bashkëpunoni për...

Ministri i Brendshëm Taulant Balla përgëzoi Policinë e Shtetit për suksesin e arritur në kuadër të megaoperacionit të koduar “Never_Forget” përmes një postimi në...