28.07.2021 06:36
Home Tags Elseid Hysaj

Tag: Elseid Hysaj

Me shpejtësi deri në 177 km/h, policia ar reston 7 shoferë! Gjobit 2051 drejtues...

Policia rrugore thotë se 7 drejtues mjetesh dhe motomjetesh, janë arrestuar nga të cilët 3 për drejtim mjeti pa leje drejtimi dhe 4 për...

Celibashi: Zgjedhjet e 25 prillit ishin në një standard gati perëndimor, KQZ dëshmoi paanësi...

Raporti final i OSBE/ODIHR vlerësoi institucionin e Komisonit Qendror të Zgjedhjeve si një nga institucionet i cili ka mbikqyrur shumë mirë procesin e zgjedhjeve...

Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i AAK, Ramush Haradinaj ka deklaruar se dyshimet e tij për qeverinë e Albin Kurtit tashmë janë vërtetuar. Haradinaj theksoi mbrëmjen e sotme...

Zaev: BE të na tregojë kur të vendosë për vazhdimin e procesit të pranimit

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev, deklaroi sot se vendi i tij ka përmbushur kriteret për fillimin e negociatave dhe se BE duhet të...

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

Shikoni imazhin, përqendroni vëmendjen tuaj në qarqet dhe zgjidhni vetëm një, të kuqe, blu ose të verdhë. Nga ana tjetër, mos merrni parasysh ngjyrat...

Si mund të shmangen epidemitë

Numri i vd ek jev e të raportuara nga COVID-19 ka kaluar 4 milionë, sipas Universitetit Johns Hopkins që regjistron infektimet dhe vd ek...

Raporti i DASH, Karçanaj: Shqipëria, model në qeverisjen digjitale

Raporti i vitit 2021 për Shqipërinë i Departamentit Amerikan të Shtetit vlerësoi revolucionin digjital në vendin tonë, duke vënë në dukje se 95 %...

FATI YT/ HOROSKOPI, 28 KORRIK 2021

Dashi Yjet e mirë janë pozicionuar në anën tuaj dhe kjo do të thotë se nuk do t’ju mungojë mbështetja qiellore gjatë ditës së...

Shërbime të reja në Spitalin Memorial Fier/ Instalohet një pajisje e teknologjisë së lartë

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar sot Shërbimin e ri të Hemodinamikës në Spitalin Memorial Fier, i cili bën pjesë...

Zyrtare: Varane transferohet në Manchester United

Edhe zyrtarisht, Raphaele Varane është lojtar i Manchester United. Pas Sergio Ramos, nga Real Madridi do të largohet edhe Raphael Varane, çka do të...