22.09.2023 01:17
Home Tags Erion Veliaj

Tag: Erion Veliaj

..

Albin Kurti akuzoi Borrell dhe Lajçak, Rama: Gjëra që të lënë pa tekst. Qasja...

Në emisionin Real Story në ABC News, kryeministri Edi Rama komentoi edhe reagimin e fundit të homologut të tij nga Kosova, Albin Kurti ndërsa...

Turizmi, një rastësi? Rama: Nuk ka asnjë shans, do të përsëritet edhe më fuqishëm...

Kryeministri Edi Rama nuk e shikon si rastësi, impaktin që pati turizmi këtë sezon në vendin tonë. Në emisionin Real Story në ABC News,...

Kërcënimet e Greqisë, Rama i prerë: Nëse mbeti kjo punë te Beleri, nami u...

Edi Rama ka thënë se nuk beson që integrimi i Shqipërisë në Bashkimin Europian do të pengohet nga Greqia për shkak të Fredi Belerit....

Tatim për TikTok-erat dhe influencuesit – Qeveria bën gati planin për të vjelë të...

Nga 1 Janari 2024, Ministria e Financave synon të mbledhë taksa edhe nga individët që gjenerojnë të ardhura nga platformat e huaja të internetit....

Edi Rama i lavdëruar në çdo gjuhë të botës dhe i sharë shqip dhe...

Pëllumb Kulla Kam një kënaqësi të pamatë, që javë dhe javë më parë, pata parathënë, se Edi Ramës, po i jepej një rast i...

Një tjetër yll premtues për Shqipërinë, kush është ish-lojtari i Bayern që do veshë...

Kombëtarja e Shqipërisë pritet të ketë një yll të ri në skuadër për ndeshjet e tetorit. Bëhet fjalë për Meritan Shabanin, ish-lojtarin e Bayern...

Fati yt/ Horoskopi 22 shtaor 2023

Dashi Venusi dhe Marsi do ju ndihmojnë të keni një ditë sa më të bukur dhe plot ngjyra. Do ndiheni mjaft mirë në krahët e...

Polonia merr vendimin historik! Njofton ndalimin e furnizimeve me armë të Ukrainës

Kryeministri polak Mateusz Morawiecki ka refuzuar dërgimin e ngarkesave të tjera me armë në Ukrainë. Vendimi historik u mor gjatë një interviste të kreut të...

Shndërrimi i parodisë anti-Rama në karikaturë anti-amerikane!

Nga Ylli Pata/ Ishte i pritshëm nga qarqe dhe zëra opozitarë me Edi Ramën, që të frenonin sa të mundnim vrullin e impaktit të fortë...

Veliaj takohet me kryebashkiakun e Nju Jorkut: Kënaqësi të shohësh se si ka lulëzuar...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka zhvilluar një takim të veçantë me kryebashkiakun e Nju Jorkut, Eric Adams. Në një postim në rrjete...