21.07.2024 12:13
Home Tags Eurodeputete

Tag: eurodeputete

“Isha 13 vjeç, e kalova dhimbjen me muzikë”, Shpat Kasapi flet për humbjen e...

Shpat Kasapi ka rrëfyer në “S’e Luan Topi” dhimbjen që kaloi pasi i ati i ndërroi jetë. Ai tregon momentet më të bukura me...

“Do largohem kur Reali të lodhet me mua”, Ancelotti: Mbappe? Do t’i gjej një...

Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti ka folur së fundmi përsa i përket të ardhmes së tij. Tekniku italian ka thënë se nuk do...

Bashkia e Tiranës, 3 bursa për studentët në Kolegjin e Europës, Veliaj: Investim që...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u takua me studentët e Kolegjit të Europës, të cilët kanë fituar bursë studimi nga Bashkia e Tiranës. Gjatë...

Fati yt/ Horoskopi 21 korrik 2024

Dashi Mund të ketë më në fund të reja të rëndësishme për karrierën tuaj aktuale. Jini të gatshëm për të çuar përpara propozime të cilat...

Grupi i turistëve shqiptarë në Itali përfshihet në aksident, Ministria e Jashtme vendoset në...

Një autobus me turistë shqiptarë është përfshirë në një aksident të rëndë rrugor në Itali pasditen e sotme rreth orës 16:00. Ministria për Evropën dhe...

Nuk do të trembë SPAK, por të vetët që hezitojnë të bëjnë betejë me...

Ka shumë komente të natyrës politike rreth protestave të reja të PD kundër SPAK në oborrin e ndërtesës, urdhëruar nga Berisha. Madje ka dhe...

Kjo qeveri u bë… çmendinë!

Nga Kimete Berisha/ Drejtësi e shkretë! - Sipas Albulena Haxhiut, burgjet e Kosovës i ka marrë në dorë Serbia. - Sipas ministreshës së Drejtësisë, Serbia po i...

4 shenjat e Horoskopit me IQ më të lartë

Disa thonë se njerëzit me një IQ të lartë janë më efikas se të tjerët, ndërsa të tjerë argumentojnë se kanë perceptueshmëri më të...

Flukset në pikat e kalimit kufitar, drejtori i Doganave Gazheli në terren! Inspektim në...

Drejtori i Përgjithshëm i Doganave, Genti Gazheli zhvilloi sot një vizitë në pikën doganore të Muriqanit, ku pa nga afër punën e punonjësve të...

U përfol për një lidhje me Drini Zeqon, Dea Vieri i jep fund dyshimeve

Prej kohësh, Dea Vieri është përfolur për një lidhje me gazetarin Drini Zeqo. Gjithsesi, moderatorja e “E Diell”, i ka dhënë fund të gjitha...