21.04.2024 01:28
Home Tags Fat shenja

Tag: fat shenja

Zbulohet data, ja kur do të jetë finalja e madhe e Big Brother VIP...

25 maj do të jetë finalja e madhe e edicionit të tretë të Big Brother VIP. Teksa shënohen 100 ditë që nga nisja e spektaklit...

BIG BROTHER VIP nis në mënyrë të JASHTËZAKONSHME ! Këndojnë këngën e 100 ditëve...

Spektakli i sotëm i Big Brother ka nisur krejtësisht ndryshe! Banorët kanë “lënë shtëpinë” dhe kanë mbërritur të gjithë në studio, për të interpretuar këngën...

Një çetë opozitare që po forcon Erion Veliajn

Ka një tërbim mbi deklaratat kritike të Ambasadave më të rëndësishme të Perëndimit në Tiranë, pas sulmeve me molotov mbi godinën e Bashkisë ditën...

E mori në shtëpi dhe e mbajti disa ditë, vajza që u përdhunua nga...

E ftuar në “S’e Luan Topi”, Ledjona Xheladinaj është surprizuar përmes një letër falënderuese që mori nga një vajzë që për disa ditë e...

Luizi bën ‘stjuardesën’ në avion,iu flet pasagjerëve e i shkrin së qeshuri

Luiz Ejlli, është fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’. Ai është një prej figurave më të dashura të publikut shqiptar i...

Makabritet i tifozëve të Barcelonës, i urojnë vdekjen e fëmijës futbollistit!

Ofendimet në rrjetet sociale janë kthyer në një shqetësim masiv. Tifozët mezi presin të gabosh që të të “kryqëzojnë” me komente. Që shkojnë deri...

Klopp: “Gjithmon do të vijnë grushte, rëndësi ka se prej tyre lejon të të...

Liverpooli përballë Fulhamit të dielën në transfertë, takim që duhet fituar me çdo kusht për të lënë pas zhgënjimet e periudhës së fundit. Dhe...

Balluku inspekton në Dhërmi aksionin e Task Forcës për trajtimin e ujërave larës nga...

Zëvendëskryeministrja, njëherësh Ministër i Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ishte në zonën e Dhërmiut, në bashkinë e Himarës, ku inspektoi nga afër zbatimin e...

Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja rrëfehet në “S’e luan Topi”:...

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?! E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin,...

Shkarkohet nga detyra kryetari i Komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi: Veprim racist anti-shqiptar që...

Kryetari i Komunës së Preshevës, Shqipërim Arifi, ka njoftuar se është shkarkuar nga detyra, nga qeveria e Vuçiçit. Ai shprehet përmes një postimi në Facebook,...