22.02.2024 05:44
Home Tags HIV

Tag: HIV

“Është me takat jo me inat”/ Duke kënduar e kërcyer, Donaldi dhe Lisi e...

Romeo i dha një porosi nga shtëpia dhe duket se Donaldi po e mban premtimin. Lisi, ish-banori që krijoi një miqësi shumë të ngushtë...

‘Të kam nxjerrë me shkelma’/ Ofendime mes Julit dhe Eglës: I thua gocave “hajde...

Një sherr ka ndodhur mes Julit dhe Egëls, ku e kanë akuzuar njëri-tjetrin për perversitet dhe për mungesë edukate, por aktori i humorit ka...

Natasha, Altini, Kozaku, Cllevio & CO/ Të famshmit dhe viktimat që po prodhon TikTok...

Natasha Rombula dhe djali i saj Armando Kumaraku, ishin të fundit në listën e personave që ranë na pranga, për veprimtari kriminale që lidhen...

Pamjet poshtëruese/ Emigrantët zhvishen lakuriq në kufirin serb në temperatura nën zero gradë

Disa pamje të rënda që vijnë nga kufiri mes Serbisë dhe Maqedonisë së Veriut po bëjnë xhiron e botës dhe janë dëshmi i përshkallëzimit...

Punimet e linjës hekurudhore Tiranë-Durrës, ARRSH: Segmenti ku lidhet rruga e vjetër e Durrësit...

Autoriteti Rrugor Shqiptar, ARRSH përmes një njoftimi në llogarinë e tij në "Facebook" ka bërë më dije bllokimin e një rruge për shkak të...

Porta, problemi i madh për Sylvinhon para Euro 2024

Kombëtarja shqiptare e futbollit do jetë pjesë e Euro 2024 prej 14 qershorit dhe në grupin B do sfidojë emra si Spanja, Italia dhe...

“Nëse prindërit e mi nuk do emigronin nga Kosova në Britani, unë s’do isha...

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora ishte e ftuar në emisionin amerikan “The View” për të folur rreth detajeve të jetës së...

Me lot në sy dhe barkun bosh, vogëlushja palestineze prek me rrëfimin e saj:...

Që pas nisjes së luftës në Gaza pamje dhe histori nga më të dhimbshmet janë publikuar ku tregojnë situatën me të cilën përballen çdo...

Mërkuri në Peshqit: Tre shenja do të largojnë stresin e përditshmërisë

Më 23 të muajit, Mërkuri kalon në Peshqit, duke ndikuar ndjeshëm në jetën e përditshme të disa shenjave. Gjithçka që ka të bëjë me...

Broja dhe Silvinjo luajnë “kukafshehti” në Londër: Lojtari dhe trajneri nuk takohen…

Gjithmonë e më shumë mjegull në çështjen Broja. Problematikat, stoli, raportimet për viroza dhe deri tek mostakimi me trajnerin e kombëtares. Silvinjo dhe Zabaleta...