07.12.2023 10:12
Home Tags Hungaria

Tag: Hungaria

“Donnarummën e denigrojnë ndërsa Maignan e mbrojnë”, ish-portieri vlerëson italianin

Ish-portieri i famshëm i Interit dhe Italisë, Gianluca Pagliuca i del në mbrojtje Gianuligi Donnarummas. Gardiani italian i Paris Saint-Germain është kritikuar sërish nga...

Puthja në film, shkak i ndarjes së Ledrit dhe Sarës? Aktori i njohur zbulon...

Ndarja e Ledrit dhe Sarës u bë tema e mediave për javë të tëra. Edhe pse asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar ndarjen,...

Vetmia politike e Sali Berishës!

Nga Ylli Pata Sali Berisha, pasi shpalli se do të ndryshojë ekuilibrat në PD-në e Lulzim Bashës mori me vete mjaft njerëz që natyrshëm kërkonin...

Fati yt/ Horoskopi 8 dhjetor 2023

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një të premte shumë të ngjeshur me aktivitete, duke e bërë të vështirë për ju që të gjeni kohë...

Misteri i gropës më të thellë të Tokës dhe arsyeja pse u mbyll nga...

Ambicia e Kinës në eksplorimin e “puseve super të thella” e ka inkurajuar gjigantin aziatik të hapë një pus 11 kilometra të thellë me...

Profesor në fushë dhe jashtë saj, Xabi Alonso tekniku model që udhëheq Leverkusen: Nuk...

Xabi Alonso dhe Bayer Leverkusen padyshim që mund të konsiderohen si surpriza më e këndshme e këtij sezoni. “Apirinat” të udhëhequr nga spanjolli i...

Shkrimi që po shtang botën: Në 2024 do jetë fundi i njerëzimit

Skenarët për vitin e ri janë ogurzi. Sipas Doomsday Clock, viti 2024 do të shënojë fundin e njerëzimit, shkruan gazeta britanike “Mirror”. Ora me akrepat...

Propozimi i PS/ Minxhozi: Opozita s’është në Kuvend për të luajtur “kala dibrançe”

Analisti Skënder Minxhozi, u shpreh kritik ndaj opozitës, dhe sjelljeve të deputetëve për kaosin e shkaktuar në Kuvend, gjatë miratimit të buxhetit 2024, në...

Zbuloni ditën më romantike të muajit dhjetor për të gjitha shenjat e horoskopit

Ndërsa i afrohemi 9 dhjetorit 2023, çdo shenjë do të jetë në një humor jashtëzakonisht romantik, duke i dhënë fund gjithë asaj vetmie që...

Minxhozi: Basha po pret që Berisha të shkërmoqet! PD, një institucion i shkëputur nga...

Për analistin Skënder Minxhozi Partia Demokratike është kthyer në një ‘sallon çaji dhe librash’. Në një intervistë në “NewsLine” në ABC, Minxhozi tha se...