24.05.2024 09:25
Home Tags Ish e dashura

Tag: ish e dashura

63-vjeçari nga Vlora me dy gra, një e merrte, një e linte: Më ngeci,...

Historia që është trajtuar ditën e sotme në emisionin “Me Zemër të Hapur” të autores dhe gazetares Evis Ahmeti ka të bëjë me një...

Shtyhet seanca kundër Kurtit/ Mungojnë deputetët, dështon plani për rezolutën që synonte dorëheqjen e...

Në mungesë të deputetëve është shtyrë seanca e Kuvendit të Kosovës e thirrur dy muaj më parë. Partia opozitare, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës,...

Foto/ Vrau veten me armën e shërbimit, policja Aldorjana Loshi jetonte vetëm në Tiranë

21-vjeçarja në foto është Aldorjana Loshi, efektivja e policisë e komisariatit nr.5 në Kamëz, që vrau veten sot me armën e shërbimit. Dyshohet se ajo...

Heshtja politike pas zbritjes së Argitës në fushë

Nga Ylli Pata Zbritja në fushën e betejës politike nga Argita Berisha ishte krejt e pritshme, e një kronikë totalisht e paralajmëruar. Deklarata e saj së...

Trajneri i njohur tregohet i ashpër: Sa keq i trajton Barcelona legjendat

Numri një i stolit të Sevillias, Quique Sanchez Flores u tregua i ashpër me Barcelonën, pasi katalanasit shkarkuan trajnerin Xavin. “Nuk duhet ta them, por...

Inskenoi vdekjen e tij në Pukë për t’u shpëtuar borxheve, Gjykata e Apelit të...

Gjykata e Apelit të Peruxhias ka dhënë OK për ekstradimin e sipërmarrësit italian Davide Pecorelli, i dënuar në muajin prill të këtij viti...

Hetimi paraprak për vdekjen e presidentit iranian: Rrëzimi i helikopterit, i paqëllimtë

Në një raport paraprak të ushtrisë iraniane thuhet se deri tani nuk ishte gjetur asnjë provë që të tregojë se rrëzimi i helikopterit me...

U hoqi licencën dy kompanive për mikrokreditë, Banka e Shqipërisë njoftim zyrtar për klientët:...

Banka e Shqipërisë, pasi ka revokuar këtë të enjte licencën për dy subjekte financiare jo banka, pas publikimit të skemës së vjedhjes së mikrokredive,...

Mediat italiane shtrembërojnë fjalët e Ramës, Skënder Minxhozi: Po përdoren për konsum politik

Në një intervistë për median italiane “La Repubblica” kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shprehur rezervat e tij sa i përket proceduarave që ndjek...

“Të të them unë hajde e nisim, ti e bën?”, pse u habit Romeo...

Pas përfundimit të festës së ditëlindjes së Meriton Mjekiqit, Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë folur me njëri-tjetrin në lidhje për t’u bërë prindër....