21.06.2021 03:53
Home Tags Japonia Perandorake

Tag: Japonia Perandorake

Zëvendëskryeministri Abazoviç: Beogradi ta ketë të qartë se Mali i Zi është shtet i...

Zëvendëskryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç është shprehur se të gjithë, por sidomos Beogradi, duhet ta kenë të qartë se Mali i Zi...

Turizëm në hapësirë, testohet anija që do të shëtisë njerëz rreth atmosferës

Kompania “Space Perspective” hapi një kapitull të ri në fushën e turizmit hapësinor, pasi përfundoi me sukses fluturimin e parë pa pilot të një...

“Po jep shenja jete”, VOA: Sezoni turistik nis ngadalë në bregdetin jugor të Shqipërisë

Pas një viti pandemie me mjaft sfida sektori turistik ka nisur aktivitetin me ritme të ngadalta në bregdetin jugor të Shqipërisë. Në Sarandë dhe...

“Faleminderit Mancini”, Verratti: Mendova se nuk do ia dilja, m’u kthyen makthet e Euro...

Marco Verratti, mesfushori i Italisë, foli për Sky Sport pas ndeshjes së fituar me Uellsin. Ai u kthye në formacionin e Italisë pas dëmtimit...

Nuk duhet ta toleroni, 5 shenjat që tregojnë se partneri nuk ka respekt për...

Partneri ju tregon se çfarë ‘nuk shkon’ me ju Askush nuk është perfekt. Të gjithë kanë të meta dhe shprehi që mund të duken...

Konflikti në familjen mbretërore, Charles nuk do t’i japë titullin “Princ” djalit të Meghan...

Marrëdhënia jo e mirë midis Princit Harry dhe gruas së tij, Megan dhe Pallatit Buckingham është e njohur prej kohësh. Ajo që shumë nuk...

Rama jep lajmin e mirë: Shqipëria do të bëhet një nga vendet kyçe në...

Ka filluar në Shqipëri investimi për një prej pikave më të mëdha të Mesdheut për distribucionin e peshkut Ton në të gjithë botën. Lajmin e...

Ilir Meta është duke pritur Sali Berishën

Nga Mero Baze Ndryshe nga Tetari I Lulzim Bashës që pas humbjes po kujdeset orë e çast të mbyll letrat që të mos I marrin...

FATI YT/ HOROSKOPI, 21 QERSHOR 2021

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të shohin një mënyrë të re për t’u bërë të pasur. Megjithatë, mos nxitoni teksa merrni një...

Covid-19: Ja kur bota mund ta arrijë imunitetin e tufës

Nga Bill Emmott Kur do të arrijë bota të vaksinojë80 për qind të të gjithë të rriturve, që është niveli i supozuar nga shkencëtarët për...