17.06.2024 04:34
Home Tags Juventus

Tag: Juventus

Këto dy shenja të zodiakut do të krijojnë kontakte të reja sot

Me Hënën në Peshore, java fillon me një ritëm të qetë. Tribuna e saj me Merkurin dhe Venusim tek Binjakët, do të na bëjë...

Diss-e mes tyre? Mozzik thotë se Ledri Vula ka ftohur raportet me të papritur

Një vit më parë Ledri Vula dhe Mozzik bashkëpunuan dhe sollën këngën “Boom boom”. Por, gjërat ndryshuan shpejt se u duk se raporti mes tyre...

Zgjedhjet në Britani, po fiton garën në TikTok’/ Laburistët, 2.4 mln paund për reklama...

Analiza e MailOnline tregon se shikimet e videove në profilet e partive politike në Mbretërinë e Bashkuar tashmë po i afrohen 80 milionëve që...

“I ngacmoi mamanë “Canos”, i “penduari”: Tregtari Çajup Selimi, u vra për nder!

Vrasja e Çajup Selimit në Tepelenë është kryer vetëm për çështje nderi. Bashkëpunëtori i drejtësisë, Artan alias Marjus Tafani në dëshminë që ka dhënë për...

“Vendimi u ndikua nga Basha…”, ish-kreu i PD-së i përgjigjet Berishës: Ngre pretendime imagjinare...

Lulzim Basha ka reaguar pasi Sali Berisha hodhi akuza se vendimi i Gjykatës së Apelit në Londër për lënien në fuqi të shpalljes non...

Home Office reagon pas vendimit për Sali Berishën ‘non grata’ në Britani: U panë...

Pas vendimit te Komisionit Special të Apeleve të Emigracionit në Londër, ka reaguar ministra e brendshme britanike, e cila e ka shpallur Sali Berishën...

Gonxhja: Nis restaurimi i Urës së Zogut

Kanë nisur punimet përforcuese në Urën e Matit, e njohur si “Ura e Zogut”, monument kulture, për vlerat e saj arkitektonike të kohës. Lajmi...

Gjendet i vdekur gjenerali italian, dyshimet e para

Është gjetur i vdekur, mëngjesin e sotëm, gjenerali Claudio Graziano, ish-shefi i shtabit të Mbrojtjes dhe president i komitetit ushtarak të BE-së. Në vitin...

“E nisi mbretëresha, e përfundoi Mbreti”, deputeti i PS reagon pas lënies në fuqi...

Deputeti socialist Erion Braçe ka reaguar pasi ish-kryeministri Sali Berisha e humbi apelin në “Komisionin Special të Apeleve të Emigracionit” në Londër, me Ministrinë...

Media amerikane: Shtatë atraksionet turistike më të vlerësuara në Shqipëri për 2024

E vendosur përgjatë Gadishullit Ballkanik, Shqipëria është një perlë në zhvillim që ofron një ndërthurje magjepsëse të peizazheve natyrore mahnitëse, historisë së pasur dhe...