15.06.2024 09:43
Home Tags Lulzim Basha

Tag: Lulzim Basha

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e diel 16 qershor 2024

DASHI Dita nis me një situatë astrologjike shumë pozitive. Në punë edhe marrëdhëniet më të vështira mund të shërohen. Mos u zemëroni nëse diçka nuk...

Italia dyfishon shifrat, Barrela gjen rrjetën për ‘të kaltrit’

Italia dyfishon shifrat, Barrela gjen rrjetën për 'të kaltrit'. Shqipëria do të luaj me Italinë në ndeshjen e saj të parë, për tu...

Vjen barazimi në Dortmund, Bastoni gjen rrjetën

Shqipëria ndeshet përballë Italisë në “BVB Stadion” të Dortmundit, në takimin e parë të Kombëtares kuqezi në “EURO 2024”. Në portë për Shqipërinë do të...

SHËNON SHQIPËRIA/ Sa pak sekonda i duheshin, Bajrami çon në festë kuqezinjtë

Shqipëria ndeshet përballë Italisë në “BVB Stadion” të Dortmundit, në takimin e parë të Kombëtares kuqezi në “EURO 2024”. Në portë për Shqipërinë do të...

“Kjo është magjia e futbollit, çdo shqiptar ndihet krenar”, Lorik Cana: Italianët duhet t’i...

Kapiteni legjendar i Kombëtares, Lorik Cana ka folur për Klan TV në prag të ndeshjes Itali – Shqipëri. Ai është shprehur entuziast para tifozëve...

Prag ndeshje Itali-Shqipëri, arrestohen 50 tifozë italianë

Nuk ka kaluar pa incidente, prag sfida mes kombëtares tonë dhe asaj italiane, por për fat të mirë ishin forcat e sigurisë që parandaluan...

Qindra e mijëra francezë protestojnë kundër të djathtës ekstreme

Të paktën 150 marshime në të gjithë vendin – 21,000 policë në këmbë Demonstrata janë duke u zhvilluar në Paris dhe disa qytete të tjera...

Armando Duka del t’i pershëndesë, tifozët shqiptarë e injorojnë përpara fillimit të ndeshjes Shqipëri...

Tifozët shqiptarët injorojnë në kor Presiden e Federatës shqiptare të Futbollit. Pak para fillimit të ndeshjes, Presidenti Armand Duka doli të përshëndesë tifozerinë e...

Njihuni me gratë dhe të dashurat e yjeve të Kombëtares sonë!

Ndërsa jemi në pritje të debutimit të kombëtares shqiptares në ndeshjen me Italinë për Euro 2024, le të njihemi me të dashurat apo bashkëshortet...

Zjarri masiv në Shkodër/ Zbardhet ngjarja: Dy të mitur kanë shkaktuar zjarrin duke luajtur

Zjarri masiv që ka djegur disa banesa dhe tregun në Shkodër ditën e djeshme është vënë nga dy të mitur. Mësohet se sipas veprimeve...