19.06.2024 04:53
Home Tags Mandat

Tag: mandat

Binjakët, Peshorja, Ujori: Kjo është arsyeja pse keni marrëdhënie jofunksionale

Ju nuk dëshironi drama në marrëdhënien tuaj dhe mesa duket, dëshironi të jeni pjesë e një marrëdhënieje të qetë dhe funksionale.Në fakt, nëse marrëdhënia...

Nga Parajsa në Ferr/ Kroacia ia kthen Shqipërisë 2-1

Shqipëria luan sot në stadiumin e Hamburgut ndeshjen e dytë të saj në Grupin B të Euro 2024. Një ndeshje vendimtare për kuqezinjtë, të...

Zëvendëskryeministri malazez nga Hamburgu: O sa mirë me qenë shqiptar

Zëvendëskryeministri për Çështje Ekonomike, njëherësh ministër për Zhvillim Ekonomik i Malit të Zi, Nik Gjeloshaj, ka publikuar një fotografi nga Hamburgu, ku shihet me...

Stadiumi “Volksparkstadion” vishet kuqezi, banderolat me simbole patriotike marrin vëmendjen

- Ashtu si në ndeshjen me Italinë, tifozët kuqezi nuk kanë zhgënjyer as kësaj here me prezencën e tyre në stadium. Stadiumi "Volksparkstadion” është...

Dëshpërim i Moskës apo…/ Sky News: Cila është arsyeja e vizitës së Putin në...

Sipas Sky News ekzistojnë dy shkolla mendimesh në lidhje me arsyen pse Vladimir Putin është në Korenë e Veriut. Njëra është se Rusia në të...

I veshur me fustan s’i grua, për të vrarë në Lushnjë Rexhep Ginën. Tafani:...

Spastrimi i njerëzve që kishin aderuar në veprimtarinë kriminale të bandës së Lushnjës, që për një kohë të gjatë u drejtua nga i plotfuqishmi...

Gjykata Kushtetuese pranon pjesërisht rregulloren e re të Kuvendit, rrëzon disa pika

Gjykata Kushtetuese ka shfuqizuar disa nga pikat e rregullores së re të Kuvendit. Gjykata Kushtetuese ka rrëzuar pikën kur deputetët përjashtohen me 30 ditë...

“Zog të dua”/ Në ditën e lindjes, Sara Hoxha publikon foton me një djalë!...

Ish-partnerja e reperit Ledri Vula, Sara Hoxha ditën e sotme feston ditëlindjen. Në këtë ditë kaq të veçantë për të, influencerja mori urime të shumtë...

Asllani nuk i beson syve, kuqezinjtë i afrohen dhe golit të dytë

Kroacia përballet me Shqipërinë në ndeshjen e dytë të Grupit B, me të dyja skuadrat që kërkojnë fitoren në mënyrë që të jenë ende...

Habit aktivisti nga Kosova: Jam me Kroacinë, nuk i kuptoj kosovarët që harxhojnë pare...

Aktivisti nga Kosova, Rron Gjinovci ka habitur me deklaratën e tij, teksa ka thënë se është më shumë entuziast për Kroacinë sesa për Shqipërinë,...