23.05.2024 04:55
Home Tags Ministri cuci

Tag: Ministri cuci

Blinken thirrje Egjiptit për ndihmat në Gaza: Duhet të gjejmë mënyrën që të kalojnë...

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, i bëri thirrje Egjiptit që të bëjë gjithçka që mundet për të siguruar që ndihma humanitare të dërgohet...

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 23 Maj 2024

DASHI Neptuni do influencoje se tepermi tek jeta juaj sentimentale dot. Do merrni disa vendime ne cift te cilat do i japin nje tjeter drejtim...

30% paga më të larta për 16 mijë punonjës policie

Punonjësit e Policisë së Shtetit dhe të sistemit të Burgjeve do të kenë paga më të larta prej datës 1 Korrik. Kjo rritje do...

Në telefonin tuaj iPhone ndizet papritur një dritë e vogël portokalli ose e gjelbër,...

Ju ka shkuar ndonjëherë në mend se çfarë fshihet pas pikës së gjelbër dhe portokalli në telefonin tuaj iPhone? Mund të keni vënë re...

VIDEO/ Momenti kur kushuriri godet me pistoletë kushuririn në Durrës

Ky është momenti kur Ilir Buqeza qëllon me armë zjarri kushëririn e tij, 24-vjeçarin Eduard Buqeza. Plagosja ndodhi mbrëmjen e djeshme në Shënavlash të Durrësit,...

Vota e Diasporës, propozimi i KQZ-së: Votimi të bëhet me elektronikë dhe me postë

Këtë pasdite është mbledhur në Kuvend grupi i dialogut mazhorancë-opozitë për të vijuar diskutimet për votën e diasporës, ku pjesëmarrës është edhe kreu-së i...

Kodi që tregonte se kishin rënë në dashuri, rrëfehet Sara Gjordeni

Sara Gjordeni dhe Bardhi u lidhën brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Sakaq lidhja e tyre vazhdoi dhe jashtë shtëpisë së “Big-ut” e...

U arrestua në Dubai, kush është “Dari i Elbasanit”/ Përplasjet me grupin e vëllezërve...

Hajdar Bako alias Hajdar Copja alias Hajdar Hysa, 40 vjeç, u arrestua në Dubai pasi është i dënuar me 4 vjet burgim, për veprën...

“Nuk do që të jetë…”, Françeska flet për bashkëshortin, “përplaset” me producentin

Pasditen e sotme në “Ftesë në 5” ka qenë e ftuar Françeska Murati, e cila ka treguar përjetimet e para pas daljes nga shtëpia...

Deputetët e Partisë Demokratike italiane vizitë blitz në Gjadër ku do ngrihet qendra e...

Deputetët e opozitës italiane ishin sot në Shqipëri në një vizitë blitz për të parë nga afër zonën ku do të ngrihen 2...