26.09.2023 08:36
Home Tags Parashikimi

Tag: parashikimi

‘Ti je dashnorja e Bled Manes’, moderatorja e njohur e Top Channel shokon studion

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel, sjell tema të ndryshme të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Tema e të dielës...

Sulmet e padrejta ndaj Berishës për heshtjen ndaj Kuksit

Nga Mero Baze/ Ka një fushatë sulmesh nga të gjitha anët kundër Sali Berishës pse hesht për humbjen shkatërrimtare në Kukës. E sulmojnë demokratët, ata...

Çfarë i formon dritat e veriut dhe pse pritet të shfaqen më shpesh këto...

Britanikët kanë mundur që të shohin dritat e veriut këtë fundshtatori. Gjithçka që duhet është një qiell pa re dhe mund të shfaqen aurora...

HISTORIKE/ Euro 2025 do të organizohet në Shqipëri

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...

Shenjat e horoskopit që nuk falin asnjë gabim

Kokëfortë, inatçorë dhe madje hakmarrëse, të paktën pesë shenja të zodiakut nuk dinë të falin. Disa shenja të Zodiakut në fakt janë aq pak...

Procesit i Berlinit, Majlinda Bregu: Na duhen më pak fjalë e më shumë vepra,...

Ministria e Financave dhe Ekonomisë organizoi sot në Tiranë, Forumin e Ministrave të Ekonomisë me titull, “Tregu i përbashkët rajonal, një hap drejt Tregut...

Zbulohet kush do e prezantojë Festivalin e RTSH-së krah Almeda Abazit

Almeda Abazi do të rikthehet në Shqipëri si prezantuese. Ajo ka marrë ftesë për të prezantuar festivalin e fundvitit në RTSH. Këngëtarët kanë nisur me aplikimet...

Shenjat që tregojnë se duhet të filloni të kërkoni një punë të re!

Nëse mendoni se tashmë i keni tejkaluar kufijtë në mjedisin e punës ku punoni ose se nuk jeni më të përmbushur nga asgjë që...

“Një nga mendjet me gjeniale”, Gjekmarkaj tregon se si e njihte At Zef Pllumin:...

Zëvendëskryetari i Kuvendit, njëherë deputet i PD-së, Agron Gjekmarkaj kujtoi sot kontributin e çmuar të At Zef Pllumi dhe librin e tij ‘Rrno për...

Zyrtare, trajneri i Liverpool jep dakordësinë, mbrojtësi anësor rinovon kontratën

Kostas Tsimikas dhe Liverpool vazhdojnë të ecin përpara së bashku. The Reds kanë njoftuar së fundmi rinovimin e kontratës së mbrojtësit grek, i cili...