17.10.2021 08:48
Home Tags “Pasaportën Jeshile”

Tag: “Pasaportën Jeshile”

Si të pushoni dhimbjen e kokës pa ilaçe

Pikëpyetjet mbi dhimbjet e kokës apo migrenën janë të pafundme, megjithatë kur bëhet fjalë për të dyja një gjë është e sigurtë: dhimbja nuk...

Dy shenjat e horoskopit me fat për sot

Dashi-Një mik i vjetër mund t’ju kërkojë ndihmë financiare sot. Nipërit dhe mbesat do të jenë një burim kënaqësie e jashtëzakonshme për gjyshërit e...

Kosova sot në zgjedhje lokale/ 41,012 qytetarë u drejtohen kutive për herë të parë

Qytetarët e Kosovës sot vendosin për kryetarët e ardhshëm të komunave dhe për përfaqësuesit e tyre në Kuvendet Komunale. Për këto zgjedhje lokale të...

Kthjellime dhe rritje temperaturash, parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme vendi ynë mbetet në mbizotërimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke sjellë alternime kthjellimesh dhe vranësirash të pakta. Sipas Meteoalb parashikohet...

VOA: Pikëpyetje rreth shëndetit të presidentit në Çeki

Kur Vaclav Havel pothuajse humbi jetën nga një problem me zorrët ndërsa shërbente si president në vitin 1998, mjekët jepnin informacione të përditshme mbi...

Analiza e zgjedhjeve të 25 Prillit/ Balla: Mandati i tretë na imponon besnikëri më...

Drejtuesi Politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Fierit, Taulant Balla mori pjesë në analizën e zgjedhjeve të 25 Prillit në Zharrëz, Ruzhdie dhe...

Kryeministrja e Serbisë, Brnabiç: Nuk e nënshkruaj kurrë pavarësinë e Kosovës!

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiç, beson është e mundur një marrëveshje historike midis Kosovës dhe Serbisë, por thotë se për këtë duhen udhëheqës të...

Lazio i shkakton humbjen e parë Inter-it në kamionat. Sherr dhe polemika në Olimpico

Rikthim i hidhur në Romë për Simone Inzaghi-n në ndeshjen e tij të parë si ish kundër Lazio-s. Në javën e tetë të Serisë...

SHBA drejt miratimit të vaksinimit për fëmijët 5 deri në 11 vjeç, ekspertët: Do...

Zyrtarët amerikanë të shëndetësisë po krijojnë terrenin për një fushatë kombëtare të vaksinimit Covid-19 për fëmijët më të vegjël. Vaksina e koronavirusit Pfizer aktualisht...

FATI YT/ HOROSKOPI, 17 TETOR 2021

Dashi Në dashuri pritet të jetë një e diel interesante, pasi jeni në një periudhë të favorshme për të gjetur një dashuri të re....