28.09.2023 07:05
Home Tags Pashkët

Tag: Pashkët

SPAK konfirmon nisjen e hetimeve për kullën “Mali i Tiranës”

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit ka konfirmuar se është caktuar prokurori i çështjes për hetimin për pastrim paresh në projektin e kullës në qendër...

Agron Llakaj nuk mban dot lotët: Ajo ishte goditja e parë…

Në një kohë të shkurtër, Agron Llakaj humbi motrën dhe babain e tij, por mungesa e këtij të fundit ka lënë gjurmë të pashërueshme...

Ndahet nga jeta pas luftës me sëmundjen rëndë aktori i njohur

Është ndarë nga jeta aktori që luajti personazhin shumë të dashur të Dumbledore në filmat e “Harry Potter”. Michael Gambon ka vdekur në moshën...

4 arsye përse nuk duhet ta teproni me bukën

Buka është padyshim e mrekullueshme në shije dhe në shqisa por sa i përket shëndetit jo dhe aq. Buka është e para prej së...

Megaoperacioni/ Ministri Balla përgëzon Policinë: U zbardhën 16 ngjarje të rënda kriminale. Bashkëpunoni për...

Ministri i Brendshëm Taulant Balla përgëzoi Policinë e Shtetit për suksesin e arritur në kuadër të megaoperacionit të koduar “Never_Forget” përmes një postimi në...

SPAK, po heton dhe Berishën, Metën apo familjarët e tyre? Dumani: “Gërdeci”, në hetim....

Kreu i Prokurorisë së Posaçme, SPAK në një takim jo formal me gazetarët ka dhënë detaje për disa nga dosjet më të lakuara në...

Po ju bëni pjesë në listë? Njihuni me 5 shenjat më punëtore të horoskopit

Nga elasticiteti i tyre, tek qasja e disiplinuar, le të eksplorojmë shenjat e zodiakut që janë të njohura për natyrën e tyre punëtore. Bricjapi Bricjapi, një...

Akullnajat e Zvicrës në dy vitet e fundit janë shkrirë me 10%

Një panel i Akademisë Zvicerane të Shkencave njoftoi përshpejtimin dramatik të shkrirjes së akullnajave në vendin alpin, i cili humbi 10 për qind të...

A ka vdekur Martinaj? Dumani jep përgjigje për zhdukjen e “mbretit” të lojrave të...

Gjatë takimit informal me gazetarët, kreu i SPAK, Altin Dumani është pyetur për disa nga operacionet në fushën e drogës dhe ngjarjet e tjera...

Vuçiç kërkon tërheqjen e Policisë nga veriu i Kosovës: Ndërkombëtarët të parandalojnë lëvizjet e...

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, bëri thirrje për tërheqjen e pjesëtarëve të Policisë së Kosovës nga veriu i Kosovës. Kjo thirrje e liderit serb vjen...