10.12.2023 02:40
Home Tags POCO X3 Pro

Tag: POCO X3 Pro

Rikthimi në fushë i Marash Kumbullës, Mourinho zbulon datën dhe detajet

Futbollisti shqiptar ka lënë pas dëmtimin e rëndë që pësoi në pranverë të këtij viti ndaj Milanit dhe tashmë ka rinisur stërvitjen me grupin...

Analiza e BBC për Vuçiç: Si u bë një radikal në moshën 23-vjeçare, kërkimi...

Aleksandar Vuçiç ka dominuar politikën serbe për dekadën e fundit, fillimisht si kryeministër dhe më vonë si president. Për mbështetësit ai është një udhëheqës...

Rekord në industrinë e muzikës, Taylor Swift fitoi mbi 1 mld dollarë gjatë turneut

Turneu i koncerteve të Taylor Swift, i quajtur “Erase” (Erase), i cili filloi në mars, vendosi një rekord të ri duke fituar rreth 1.04...

Martesë me Instagram, të rinjtë divorcohen dy javë më pas

Divorci pas dy javësh nga celebrimi i një marrëdhënieje 10-mujore që nisi në Instagram ka sjellë një problem të madh për Andin. 27-vjeçari akuzohet...

LiriDona dhe trimat e mjerë shqiptarë

Nga Martin Leka Makabër. Burri porosit vrasjen e gruas. (referoju: bashkëshorti/bashkëshortja). Inskenon grabitjen. Realizon qëllimin. Vret gruan e tij me një dorac! Arësyeja? Nuk dihet ende. Ndoshta...

Balla: Policia do të rrisë vigjilencën gjatë festave të fundvitit

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla deklaroi se Policia e Shtetit do të rrisë vigjilencën gjatë festave të fundvitit. Përmes një mesazhi, Balla thekson se elemente...

Arbër Hajdari së shpejti baba, zbulon gjininë e fëmijës

Arbër Hajdari zbuloi ekskluzivisht në “Më Lër të Flas” se do të bëhet baba dhe se festat e këtij viti do ta gjejnë ndryshe. Ai...

Koçiu: Me buxhetin 2024 nis rinkonstruksioni total i Spitalit Rajonal të Korçës

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Albana Koçiu vizitoi Spitalin Rajonal të Korçës, ku është takuar me shefat e shërbimeve, mjekët dhe stafin e...

‘Kam pasiguritë e mia si gjithë të tjerët’, Sia zbuloi për miliona fansat e...

Sia zbuloi të shtunën e 9 dhjetorit për miliona fansat e saj se i është nënshtruar liposuksionit. Me anë të një postimi në Twitter,...

Babai i Naim Murselit tregon se është takuar me djalin e tij në burg,...

Shaban Murseli, babai i Naim Murselit, të dyshuar për vrasjen e bashkëshortes së tij Liridona Ademajt, ka konfirmuar se e ka takuar djalin e...