13.07.2024 12:28
Home Tags Portieri

Tag: portieri

Fundjava sjell fluks peshuesish/ Pogradec, qytetarët ‘arratisen’ drejt liqenit

Fundjava ka bërë që Pogradeci të jetë i mbipopulluar me pushues të shumtë, kryesisht nga kryeqyteti. Gjithë zona bregliqenore prej Linit deri ne Tushemisht, ka...

Lufta ndaj flakëve/ Ministria e Mbrojtjes: 9 vatra zjarri në 24 orë, vijon puna...

Në 24 orët e fundit, sipas të dhënave nga Qendra Kombëtare Operacionale e Emergjencave Civile në Agjencinë Kombëtare të Mbrojtjes Civile janë raportuar 9...

A është zënë me Romeon pas “BBV”? Ja çfarë thotë Elvis Myrta

Raportet pas “Big Brother Vip Albania” ndryshojnë për banorët. Elvis Myrta është përfolur për marrëdhënien që ka me ish-banorët, pasi jo me të gjithë...

Kristjan Asllani nderohet me titullin “Shqiponja e Artë” nga Komuna e Butit, pritet me...

Një prej yjeve të Kombëtares, Kristjan Asllani është nderuar me titullin “Shqiponja e Artë” nga kryetarja e Komunës së Butit në Piza, Arianna Buti. Dhjetëra...

Zbulohen komplote të Rusisë për atentate në Evropë kundër mbështetësve të Ukrainës

Agjencitë perëndimore të inteligjencës kanë zbuluar komplote ruse për të kryer vrasje, zjarrvënie dhe sabotime të tjera në Evropë kundër kompanive dhe njerëzve të...

Detaje nga sherri mes policëve dhe qytetarëve në Vlorë, shkak…

Zbulohen detaje nga sherri mes punonjësve të policisë dhe qytetarëve gjatë natës në afërsi të Lungomares në Vlorë, ku për pasojë mbetën të...

Kritiku i ëndrrave: A keni parë një shtëpi në ëndërr?

Nëse shihni një shtëpi në ëndërr, interpretimi është si më poshtë : Nëse e shihni shtëpinë tuaj të rregullt dhe të pastër, gjithçka do të...

“Njeriu me 1000 fëmijë”/ Dokumentari më i ri në Netflix që po frikëson botën,...

“Njeriu me 1000 fëmijë” është dokumentari me tre seri i sapo dalë në Netflix i cili po gozhdon pas ekraneve një botë të tërë. Dokumentari...

“Të keqen mami hajde të ikim”: Azgan Mërnica i drejtoi armën në sy policit...

Azgan Mërrnica, i ka drejtuar armën drejt syrit të majtë punonjësit të policisë Novruz Cenalia, duke qëlluar vetëm një herë në mënyrë të befasishme,...

Mirditë/ Asgjësohen 374 bimë kanabis, vihet në pranga autori

Policia ka asgjësuar 374 bimë kanabis, në Lëzhe në kuadër të operacionit ‘seven’ Në pranga është vënë autori i dushuar Endri Çupi, ndërsa është shpallur...