26.05.2024 10:03
Home Tags Reshje shiu

Tag: reshje shiu

Sara Gjordeni jep deklaratën e bujshme: Jam në një proces gjyqësor me dy persona

Sara Gjordeni, ish banore e Big Brother Vip, ka deklaruar se është në proces gjyqësor me dy persona. E pyetur nga gazetari i TAR nëse...

Burri i eurodeputetes italiane gjendet i vdekur në ‘Range Rover’, letra që la për...

Bashkëshorti i eurodeputetes kristiandemokrate në Itali Francesca Donato është gjetur pa shenja jete brenda makinës së tij. Ai u gjet në brendësi të...

Fiku dritat e shtëpisë, Egla flet si fituese e edicionit të tretë të “BBV”

Aktorja e njohur Egla Ceno është fituese e Big Brother Albania VIP 3, duke u bërë banorja e fundit në shtëpi, e ajo e...

Horoskopi për ditën e sotme, 26 Maj 2024

Dashi Jini të vëmendshëm, pasi dikush mund të përpiqet t’ju fajësojë. Mund të ketë një rritje të përkohshme të stresit dhe tensionit në jetën tuaj....

“Nisemi për vallen e dytë kuqezi”, Rama takohet sot në Milano me shqiptarët e...

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë sot takimin me shqiptarët e diasporës në Milano. Përmes një postimi të publikuar në rrjetet sociale, kryeministri tregon përgatitjet...

Skena dhune në finalen e Kupës së Greqisë!… Lojtarët dhe presidenti i Aris-it sulmojnë...

Gjyqtarja franceze Stephanie Frappart u largua nga fusha e lojës së Panthessalikos nën mbrojtjen e kolegëve të saj, oficerëve të tjerë të akredituar dhe...

Historia e pabesueshme! Ylli i Bilbaos, Inaki Williams, për më shumë se dy vjet...

A mund të luash futboll për më shumë se dy vjet, si profesionist, madje edhe të fitosh Kupën e Mbretit, me një copë xhami...

FMN: Inteligjenca Artificiale rrezikon 26-40% të vendeve të punës në vendet në zhvillim si...

Inteligjenca Artificiale do të prekë pothuajse 40% të vendeve të punës në mbarë botën, duke zëvendësuar disa dhe duke plotësuar të tjerat. Ne kemi...

Durrës, disa automjete përfshihen në aksident, raportohet për 8 të plagosur

Të paktën 8 persona mbetën të plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune në Durrës, pasi u përfshinë në një aksident masiv. Ngjarja ndodhi pranë...

Granit Xhaka i jep Kupën e Gjermanisë Leverkusenit me një supergol, ‘Aspirinat’ mundin 0-1...

Granit Xhaka i ka dhënë Kupën e Gjermanisë Bayer Leverkusenit. Në Berlin, "Aspirinat" fituan 0-1 kundër Kaiserslautern në finale. Duhej supergoli i Granit Xhakës...