28.11.2023 08:44
Home Tags Rozana radi

Tag: rozana radi

Federata e opozitës me “Republika Srbska”

Nga Ylli Pata Që debati publik në Tiranë është kthyer në një skenë e një teatri absurd nuk ka ditë e emision që të...

Mbi 1 mln palosje letrash, flamuri shqiptar më i madhi i krijuar me origami...

Flamuri shqiptar i krijuar me origami pritet të konfirmohet nga Guinness si më i madhi në botë i krijuar ndonjëherë. Arbnora Fejza-Idrizi nga Kosova i...

Shenjat e Horoskopit që rrezatojnë energji të veçantë

Çdo shenjë e zodiakut sjell grupin e vet unik të tipareve, disa prej të cilave rrezatojnë një lojë të veçantë dhe hare. Mirëpo, këto...

Champions League, formacionet zyrtare të dy sfidave/ Lazio kërkon me patjetër pikë, Antwerp i...

Lazio do të presë në shtëpi skuadrën e Celtic në orën 18:45. Skuadra e kryeqytetit italian kërkon me patjetër fitoren përballë skuadrës skoceze,...

NY feston Pavarësinë e Shqipërisë, kryebashkiaku Adams: Shqiptarët, punëtorët që vënë qytetin tonë në...

New York po feston Pavarësinë e Shqipërisë. Flamuri shqiptar valëvitet krah atij amerikan në një album fotosh që kryebashkiaku Adams i NY ka postuar. Akoma...

Sekretari Amerikan i Shtetit uron Shqipërinë për festën e Pavarësisë: Krenarë për aleatë si...

Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken, ka uruar Shqiparinë për 111-vjetorin e Pavarësisë. Përmes një deklarate të publikuar në faqen zyrtare të DASH, Blinken...

Komploti i brendshëm për të vrarë Kim Jong-un me ‘toksina radioaktive nga CIA’

Detaje tronditëse të një komploti të përpunuar për të përdorur luftën biokimike për të vrarë Kim Jong-un janë shfaqur për herë të parë, duke...

Gati për festa? 5 shenjat e horoskopit që bëjnë dhuratat më të mira!

Festat po afrojnë dhe kjo do të thotë se duhet të fillojmë të zgjedhim dhuratat për të blerë. Çdo shenjë sjell me vete një...

Njeriu që kombi e ka lënë vetëm

Sali Berisha mund t'ia kursente vetes shkuarjen në Vlorë ditën e sotme. Të gjithë do ta gjenin me mendjen e tyre një arsye më...

Faqja zyrtare e ATP-së uron Pavarësinë e Shqipërisë me foton e flamurit “Autochthonous”

Faqja zyrtare e Federatës Botërore të Tenisit (ATP) ka vendosur ditën e sotme në fotografinë e profilit në “Facebook” flamurin “Autochthonous”, me figurat e...