10.12.2023 02:57
Home Tags Shenjat me fat

Tag: shenjat me fat

Avancon korridori VIII – Elbasan-Maqedoni e Veriut, shpallen fituesit për 2 lotet e tjerë

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka shpallur kompanitë fituese për fazën 3 dhe 4 për aksin rrugor Elbasan – Qafë thanë, që është pjesë e korridorit...

Çfarë po i vret delfinët e Amazonës

Kur hëna e madhe dhe e rrumbullakët shfaqet mbi Amazonë, delfinët dalin nga lumi dhe shndërrohen në djem të pashëm. Kjo legjendë është përcjellë...

Horoskopi, fati yt për ditën e diel 10 dhjetor 2023

DASHI Pak fat vjen me dashurinë ndaj shfrytëzojeni momentin dhe shijoni këto moment qetësie. Në punë gjithçka po shkon mirë edhe nëse ju duhet të...

Vrasja e Liridona Murselit, një tjetër në pranga

Një tjetër person ka rënë në pranga për vrasjen e 33-vjeçares Liridona Murselit. Personi i katër është arrestuar, pasi dyshohet se i ka shitur...

Pioli flet pas humbjes: Duhet të përmirësohemi në ndeshjet e ardhshme, s’ishim të kthjellët

Numri një i pankinës së Milanit, Stefano Pioli analizoi humbjen 3-2 ndaj Atalantës. “Kur ishim 11 me 11 në fushë, dukej se inercia ishte më...

Armando Brojën dhe 120 milionë euro, Chelsea ‘sakrifikon’ shqiptarin për yllin e Serie A

Armando Brojën dhe 120 milionë euro për Victor Osimhen. Ky është plani i Todd Boehly, pronarit të Chelseas. Sipas “Football Transfers”, Chelsea është gati...

Vrasja e Liridona Ademajt, babai i Naim Murselit zbulon mesazhin që i dërguan në...

Shaban Murseli, babai i Naim Murselit, të dyshuar për vrasjen e Liridona Ademajt, tha se të enjten rreth orës 17:00, dy persona i kishin...

Kurti takon kancelarin Scholz: Ndamë vizionin e përbashkët për përparim e drejtësi

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është takuar me kancelarin e Gjermanisë, Olaf Scholz gjatë Kongresit të Partisë Socialdemokrate që po zhvillon punimet në Berlin. Përmes...

Shifrat/ Mbi 9.5 milionë të huaj vizituan Shqipërinë deri në fund të nëntorit

Mbi 9.5 milionë të huaj vizituan Shqipërinë deri në fund të muajit nëntor. Ministrja e Turizmit dhe Mjedisit, Mirela Kumbaro bëri të ditur se fakti...

Dokumentet sekrete të arkivave britanike dhe të SHBA-së: Ish-oficeri i Shërbimit të Posaçëm Ajror...

Në vendet ballkanike të pushtuara, agjenturat ishin ndarë gjatë Luftës II-të Botërore, për vende që konsideroheshin si aleatët e gjermanëve dhe vende që ishin...