28.05.2024 06:34
Home Tags Simone Inzaghi

Tag: Simone Inzaghi

Molotovi pranë gazetarëve në protestë, reagon AMA: Pasiguria në punën e medias, goditje për...

Autoriteti i Mediave Audiovizive ka reaguar zyrtarisht pas protestës së sotme para Bashkisë së Tiranës, ku mes të tjerash gazetarë dhe përfaqësues të medias...

Pse nisi konflikti i Ervin Matës me nipin e ish-deputetit Rraja?

Në atentatin në të cilën dështoi të vrasë Rrumin e Shijakut dhe ish-prokurorin Arjan Ndoja, Plarent Dervishajt ishte organizator. Por nga zbërthimi i bisedave...

Sali Berisha mbetet pa rrogë

Kuvendi i Shqipërisë ka ndërprerë pagën si deputet për Sali Berishën. Lajmin e ka konfirmuar Euronews Albania, që ka siguruar listën e pagave për...

Shumë mësues të mëdhenj, Xabi Alonso, një trajner “kameleon”

Xabi Alonso nuk mund të kishte një shkollë më të mirë trajneri gjatë kohës së tij si futbollist dhe kjo pa dyshim ka ndikuar...

AEJ thirrje policisë arrestoni personat që hodhën molotov ndaj mediave!

Shoqata e gazetarëve Europian seksioni shqiptar, shpreh shqetësimin e thellë për ngjarjet e sotme, ku persona të panjohur hodhën molotov në drejtim të gazetarëve...

“Kemi rastisur në…”, u aludua se ka krijuar një lidhje të re, Bes Kallaku...

Pas ndarjes me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, kohët e fundit po përflitet për një marrëdhënie të re të aktorit Bes Kallaku me një nga ish-konkurrentet...

Asani reagon pas tërheqjes së Çikalleshit nga kombëtarja

Futbollisti i ekipit kombetar Jasin Asani i dedikon nje status mirenjohje Sokol Çikalleshit me rastin e largimit te tij nga ekipi kombetar. "Ndihem i privilegjuar...

“Jemi në rrezik” – Paralajmërimi i fortë i Macron në Gjermani

Europa është në rrezik dhe siguria e saj kërcënohet nga aktorët e jashtëm. Kështu u shpreh Presidenti i Francës, Emmanuel Macron gjatë takimit me...

Nuk ndalen sulmet në Rafah/ Vriten 21 palestinezë, dhjetëra të tjerë të plagosur! Shënjestra...

Rreth 21 palestinezë janë vrarë dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur nga sulmet e reja izraelite në një zonë tendash në perëndim të Rafah....

Fotot/ Efi Dhedhes merr gjithë vëmendjen në “After Party” të BBV, mahnit me fustanin...

Efi Dhedhes duket se ka qenë në qendër të vëmendjes në mbrëmjen e djeshme të “Big Brother AfterParty”, pasi shkëlqeu me look-un e saj....