30.05.2024 09:18
Home Tags Spartak Ngjela

Tag: Spartak Ngjela

FOTOT/ Luizi dhe Kiara publikojnë për herë të parë portretin e vajzës, të veshur...

Çifti shumë i dashur për publikun, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë publikuar për herë të parë portretin e vajzës së tyre, Luna Mari. Ata...

Erdogan: Bota islame duhet të bëhet bashkë kundër Izraelit

Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan, i bëri thirrje botës islame të marrë një “vendim të përbashkët” për të kundërshtuar Izraelin, duke e quajtur shtetin...

“Unë nuk kam K-ra”/ Egla ironizon Donaldin

Fituesja e edicionit të tretë të “BBV”, Egla Ceno, ka qenë një ndër emrat më të komentuar kudo në rrjet përgjatë këtyre ditëve. Pas daljes...

Këto shenja Horoskopi kanë më pak gjasa për tu martuar

Dashi Ashtu si shenjat e tjera të zjarrit, Dashi njihet si i pasionuar – dhe ata pëlqejnë shfaqjet e mëdha të dashurisë. Megjithatë, ata mund...

Java kulturore italiane, Rama ndan videon: Shqipëria mikpret Italinë, nga data 2 qershor aktivitete...

Duke nisur nga data 2 qershor deri më 8 qershor do zhvillohet në Tiranë Java Kulturore e Italisë. Kryeministri Edi Rama ka ndarë në...

“Euro 2024”, ja sa ju ofron lojtarëve Federata Gjermane e Futbollit

Drejtori i Përgjithshëm i Federatës Gjermane të Futbollit ka bërë sot me dije shifrën, të cilën do të përfitojë secili futbollist në rast se...

Kreditë, rekord për 4 muaj! Fluks kërkesash në banka, kryesojnë huatë për biznes dhe...

Kreditë e reja po vijojnë të rriten me shpejtësi gjatë muajve të parë të vitit. Shifrat për muajin prill tregojnë se kredia e re arriti...

Europa e hidhur për italianet, sa shumë finale të humbura nga viti 2000!

Fiorentina nuk mundi të përsëriste suksesin e Atalantës në një finale europiane këtë sezon, me vjollcët që u mposhtën në finalen e Conference League...

Kremlini: Synimi i vendeve të NATO-s për të vazhduar luftën me Rusinë do të...

“Shtetet e Bashkuara dhe vendet e tjera të NATO-s synojnë të vazhdojnë luftën me Rusinë, e cila është e mbushur me pasoja të rënda...

PD ul ‘qepenin’, Berisha nga ballkoni thërret se ‘dyqani’ u mbyll

Nga Jakin Marena Partia Demokratike e ndarë në disa pjesë, ka një ëndërr në ‘sirtar’, mundjen e Edi Ramës dhe rrëzimin e PS nga pushteti,...