22.02.2024 07:31
Home Tags Spitalit i ri Rajonal i Fierit

Tag: Spitalit i ri Rajonal i Fierit

Apartamenti i sekuestruar i Adriatik Llallës kthehet në qendër sociale, ministri Balla: Rezultat i...

Apartamenti i cili më parë ka qenë pronë e ish kryeprokurorit Adriatik Llalla tashmë është sekuestruar dhe është kthyer në një qendër për sipërmarrje...

Familja Ronaldo: Babë e bir stërviten së bashku dhe pozojnë gjysmë të zhveshur…

Djali i madh i Cristiano Ronaldos po ndjek hapat e babait të tij. Babë e bir, të cilët luajnë për Al Nassr, stërviten...

“Ma çave zemrën e ma dërrmove shpirtin o nëna ime”/Ish-deputetit të PS i ndahet...

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka humbur nënën e tij. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hyseni me anë të një postimi...

Anëtarësimet e reja në PS, Veliaj nga Njësia 2: “Ftoj të rinjtë me ide...

Drejtuesi Politik i PS për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj ka vijuar turin e anëtarësimeve të reja në njësinë 2, ku ftoi të gjithë...

Debat në ‘Studio Live’/ Baçi: Berisha na sjell në pushtet, Kikia: U largua në...

Në emisionin “Studio Live” në Report Tv ka pasur një diskutim mes analistit Mentor Kikia dhe deputetit të Rithemelimit Luan Baçi sa i takon...

Humbi jetën në qeli, zbardhet certifikata e vdekjes së Navalnyt: Ja çfarë shkruhej në...

Ekipi i kritikut të ashpër të presidentit rus Vladimir Putin, i cili humbi jetën në burg të premten e kaluar, pretendon se ka parë...

“Dërgimi i fotove i jep fund privatësisë”/ Vetëvrasja e 27-vjeçares, gazetarja: Presioni psikologjik nga...

Gazetarja Klodiana Lala ishte e ftuar në ‘Breaking” me Fiori Dardhën, ku foli për shantazhet në rrjetet sociale. Ajo u ndal tek rasti i 27-vjeçares...

“Është me takat jo me inat”/ Duke kënduar e kërcyer, Donaldi dhe Lisi e...

Romeo i dha një porosi nga shtëpia dhe duket se Donaldi po e mban premtimin. Lisi, ish-banori që krijoi një miqësi shumë të ngushtë...

‘Të kam nxjerrë me shkelma’/ Ofendime mes Julit dhe Eglës: I thua gocave “hajde...

Një sherr ka ndodhur mes Julit dhe Egëls, ku e kanë akuzuar njëri-tjetrin për perversitet dhe për mungesë edukate, por aktori i humorit ka...

Natasha, Altini, Kozaku, Cllevio & CO/ Të famshmit dhe viktimat që po prodhon TikTok...

Natasha Rombula dhe djali i saj Armando Kumaraku, ishin të fundit në listën e personave që ranë na pranga, për veprimtari kriminale që lidhen...