15.04.2024 11:39
Home Tags Stamboll

Tag: Stamboll

LAJMI I FUNDIT/ Arrestohet ish kandidati i Bashës për Vorën

Prokuroria e Tiranës ka kërkuar arrestimin e 3 ish-zyrtarëve të Komunës Bërxullë, Ymer Markun, Kujtim Balliun, Agim Locin, si edhe shtetasin Kujtim Allmeta pasi...

Mblidhet Grupi Parlamentar i PS, zbardhen pikat e diskutimeve

Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste u mblodh këtë të hënë për të diskutuar mbi axhendën e javës së re në Kuvend. Kryetari Bledi Çuçi bëri...

Aksidenti i trefishtë në Shëngjin me dy gra të plagosura dhe një fëmijë të...

Aksidenti i trefishtë në Shëngjin me dy gra të plagosura dhe një fëmijë të mitur, arrestohet shoferi 63-vjeçar, ishte i dehur Si pasojë e aksidentit...

“Më shqetëson çdo ditë”/ U sulmua 12 herë me thikë në një auditor, shkrimtari...

Shkrimtari Salman Rushdie ka bërë një rrëfim tronditës për ngjarjen e rëndë që përjetoi 2 vite më parë, kur u godit me thikë në...

Balla ‘dush të ftohtë’ shërbimit zjarrfikës: Nevojë për uniformizim dhe përmirësim të prekshëm

Ministri i Brendshëm kërkoi ndërhyrje energjike e të shpejtë në nivel inspektues në Shërbimin Zjarrfikës, për të parandaluar ngjarje me pasoja në të ardhmen...

“Doja të vrisja veten për shkak të një mashkulli, por pashë fytyrën e…” Erjola...

Erjola Doçi së fundmi ka bërë një rrëfim mjaft prekës. Gjatë një bisede me Jetmirin ajo ka treguar për periudhën e errët, ku ka dashur...

‘Euro 2024’ në rrezik!… Gardiani polak Szczesny thyen hundën dhe operohet…

A do të luajë Wojciech Szczesny ‘Euro 2024’? Nëse po, a do të mbajë maskë? Përgjigjet e pyetjeve për të nuk dihen ende. Por...

Situata e Arda Guler po ‘nxehet’ gjithnjë e më shumë te Real Madridi…

Ndërkombëtari i ri turk mbërriti te Real Madridi këtë verë nga Fenerbahce për njëzet milionë euro, me etiketën e një talenti për të ardhmen....

Rituali i natës i Jack Grealish me partneren e tij në 110°C, për të...

Jack Grealish, futbollisti mediatik i Manchester City-t, i famshëm për festat e tij të mëdha pas triumfeve të skuadrës së 'Qytetarëve', ka gjetur një...

Vrasje makabre në SHBA/ Doli për darkë me një 33-vjeçar dhe nuk u kthye,...

Një tjetër ngjarje makabre është regjistruar në SHBA ku një 19-vjeçare pasi u vra u coptua me sharrë elektrike nga një 33-vjeçar. Maxwell Anderson...