27.02.2024 04:10
Home Tags Tiberia

Tag: Tiberia

Kampionateve europiane po i vjen fundi, ja cilat janë skuadrat më efikase në Europë!

Sezoni 2023-2024 ka hyrë në fazën më të nxehtë, por edhe më interesante, teksa në 6 kampionatet më të forta të kontinentit objektivat janë...

“Ai nuk ishte i dhunshëm”/Flet motra e Pëllumb Metës: Shkak e shoqja, ka probleme...

Motra e Pëllumb Metës, ka folur mbrëmjen e sotme mbi vrasjen e vëllait të saj nga fëmijët. Motra në një intervistë për Opinion Tv...

“Shumë të qetë dhe rolet i kishin të ndarë”/ Jep detaje shefi krimeve të...

Shefi i Krimeve të Rënda në Durrës, Elton Shahin, deklaroi se tre fëmijët dhe bashkëshortja e Pëllumb Metës janë marrë disa herë në pyetje...

“Shkaku i ëma”/ Një vrasje plot mistere ngjarja e Durrësit, gazetarja: E ëma nuk...

Të tjera detaje dalin nga ngjarja e rëndë që tronditi opinionin publik, ku tre fëmijë dyshohet se janë autorë të vrasjes së babait të...

Ose me mua, ose me ariun

Nga Mero Baze/ Sali Berisha ka mbajtur sot fjalimin më të qartë të gjithë kohës që flet nga penxherja e shtëpisë së tij. Ka folur...

“Fshihen dhe si gjej dot as unë pastaj”/ Artan Hoxha mesazh për Clevion dhe...

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar fjalorin e rëndë dhe konfliktet që lindin prej komunikimeve në rrjetin social Tik Tok. Ai deklaroi në studion...

Fati yt/ Horoskopi 27 shkurt 2024

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin e ditëve të lëna pas, sidomos në ballafaqimet me familjen....

Arbana Osmani reagon për Ferma VIP

Ferma VIP është shumë pranë nisjes dhe pritet të jetë një reality show ndryshe nga ç’kemi parë deri më sot. Ditë pas dite, faqja...

Kritikat e Navalny për Europën! Intervista e pa transmetuar, akuzonte se rusët e korruptuar...

RUSI- Në një intervistë të pa shfaqur më parë, udhëheqësi i opozitës ruse, tashmë i vdekur më 16 shkurt në një burg rus në...

Tritol në Durrës/ Vrau disa ditë më parë Halil Kokës, shpërthim në banesën e...

Shpërthim me tritol në Durrës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen nr4. Gazetarja Klodjana Haxhiaj raporton se lënda plasëse është vendosur në në...