20.04.2024 08:50
Home Tags VV

Tag: VV

Horoskopi për ditën e Shtunë, 20 Prill 2024

Dashi Mundohuni që të përfshiheni në aktivitete relaksuese, të cilat do mund t’iu lejojnë që të lini mënjanë të gjitha shqetësimet dhe stresin e akumuluar...

Vuçiç bën prova lufte, pas “pushtimit të Serbisë”, dronë kamikazë pranë Kosovës

Presidenti i Ukrainës Volodymyr Zelenskiy u tha anëtarëve të NATO-s të premten se Ukrainës i duhen të paktën shtatë sisteme të mbrojtjes ajrore Patriot...

“Sa herë shikoj nipin, harroj që djali ka vdekur”/ Rrëmbimi i fëmijës nga gjyshërit,...

Nga Anila Hoxha Ashtu si simbolika e emrit që ka, Amar është fëmija më i kërkuar në vend. Edhe gruaja që po e përqafon, po...

Nju Jork, një person i vë zjarrin vetes para gjykatës ku mbahet gjyqi ndaj...

Një person i vuri zjarrin vetes të premten jashtë gjykatës së Nju Jorkut, ku po zhvillohej gjyqi historik ndaj ish-presidentit Donald Trump, njoftoi agjencia...

Ilir Meta ka gjetur mekanizmin se si të mos ja marrin më kurrë partinë

Kushdo që ka kohë të argëtohet nga një komedi politike e transmetuar live nga zyrat e Partisë së Lirisë, sot më shumë se kurrë...

Meta SPAKU-t: Merrni vilat dhe çtë doni, unë do vendos një krevat në seli

Në fjalën e tij në mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombëtar, kreu i PL-së u shpreh se “le të hetojë kë të dojë”, madje the...

Graciano: Argjira një vit më parë donte fëmijë, nuk isha gati

Ndonëse i ka thënë të mos e përmendë në BBV, Graciano Tagani në një bisedë me Françeskën ka folur për raportin aktual të tij...

Skema sekrete e opozitës anti-SPAK: Kush do të jetë dyshja e “re” për 2025-n

Nga Ylli Pata Para pak ditësh, HDZ-Hrvatska Demokratska Zajednica(Bashkimi Demokratik Kroat) e kryeministrit Andrej Plenkoviç, fitoi mandatin e tretë për të qeverisur vendin. HDZ, është themeluar...

“Nuk mund ta kthejmë partinë në biznes familjar”, Meta flet para Komitetit Drejtues për...

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta këmbënguli që partinë që drejton e ka dëmtuar nepotizmi. “E përshëndes fjalimin e Monikës përveç asaj fjalës...

Kryemadhi: Nuk më rruhet fare as për SPAK-un dhe as për burgun

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi gjatë një fjale të mbajtur në mbledhjen e Komitetit Drejtues të partisë theksoi se nuk i rruhet...