Dhe këngëtarja ka ndarë momente me ndjekësit nga pushimet e saj përrallore.Elvana publikoi foto të nxehta e veshur me bikini duke “çmendur” fansa e saj.Ajo duket shumë tërheqëse dhe seksi në imazhet e fundit.Duket se këngëtarja po relaksohet dhe po shkëputet nga ngjarjet e fundit që kanë ndodhur.

Kujtojmë se Elvana u zhgënjye shumë pasi zuri vendin e dytë në Festivalin e RTSH-së dhe menjëherë pas kësaj u largua drejt Amerikës.Gjithashtu ajo na njoftoi se po sjell një projekt të ri muzikor me producentin me famë botërore Poo Bear por ende nuk ka zbuluar detaje mbi titullin apo datën e publikimit.