Njeriu më i pasur në botë, Jeff Bezos, u shfaq në publik me të dashurën, Lauren Sanchez. Ai mori pjesë në një sfilatë mode të Tom Ford.

Bosi i Amazon, 56 vjeç, thuhet se është fejuar me Lauren Sanchez, 50 vjeç.

Dalja publike vjen pas historisë së përgjimeve të publikuar së fundmi.

Mendohet se Princi i Kurorës i Arabisë Saudite i ka vjedhur të dhëna nga telefoni njeriut më të pasur në botë. Këto të dhëna janë përdorur për shantazh ndaj tij.

Mes të dhënave të vjedhura mendohet se janë edhe foto nudo të tij dhe Sanchez.