Ish ylli i Victoria Secret Angel, Gisele Bundchen po kalon disa momente relaksi në Costa Rica. Ajo shfaqi figurën e saj në bikinet ngjyrë gri.Modelja 39 vjeçare dukej mjaft në formë dhe aspak e frikësuar nga koronavirusi.