Dielli ne Virgjeresh do beje nje lidhje te brendshme me Marsin e kundert ne Dash. Dhurata e kësaj lidhjeje është shansi i fundit te rregullojme disa gabime te bejme ndryshime. Kujdes duhet te tregojme me mbrojtejen e trupit pasi perplasjet e forcave kundershtuese sjellin dobesi ne mbrojtejen fizike. Duhet te manaxhojme ankthin me menyra te ndryshme. Dialogizem, shetitje ne natyre dhe pastrim nga mendimet negtive. Nje kafshe per shoqeri mund t’ju cliroj. Nje hob qe ju relakson trurin si shahu fjalekryqet apo lojrat e tavolines. Vetem mendimi pozitive mund te na ndihmoj keto dite, shprehet Meri.

Dashi
Nje prapaskene ne lidhje me punen do behet kete fundjave dhe ju e ndjeni pasi keni shume nervozizem kete periudhe. Marsi i kundert do ndikoj te rregulloni situatat ne nje menyre krejt ndryshe

Demi
Ne lidhje me nje projekt tuajin do dalin pengesa dhe jeni shume te bindur qe dikush ju ka ndikuar ne menyren qe ju te gabonit ne shpalosjen e strategjise

Binjaket
Ne rrethin e shokeve dhe miqeve ekziston dikush qe do t’ju veje sterkembeshin dhe kjo ju prish gjithe rehatine apo lumturine e krijuar sidomos familjare

Gaforrja
Sot dhe kjo fundjave do jete nje lufte per te mbatur pozitat tuaja ne karriere apo ne nje ceshtje ligjore e cila me sa duket do te marri per keq akoma edhe ne planin personal e shendet

Luani
Nje ceshtje e pasqaruar ekonomike do ju coj ne nje konflikt te heshtur por qe zjen nga brenda dhe ju streson ne cdo moment. Kujdes nga surprizat jo te kendshme

Virgjeresha
Keni vendosur te merrni mbrapsht cdo gje qe ju perket bashke me gabimet tuaja. Por e rendesishme eshte qe do beni nje beteje finale megjithese jo aq te denje

Peshorja
Shume kundershtime keni ndaj partnerit ne cift. Asgje nuk po ju pelqen apo duket si me pare. Ne disa raste mezi prisni ta hiqni qafe dhe ne disa raste mezi presin t’ju heqin juve qafe

Akrepi
Pervoja dhe zjarri i brendshem megjthese e kthen tymin mbrapsht perseri do arrij te kapercej kete moment te tymosur por jo te djegur fatmiresisht

Shigjetari
Ju duan mbrapa me cdo cmim ne marredhenie akoma edhe nese duhet te rrezikojne per ju. Kjo gjithsesi e ka nje cmim do marrin pak nga vemendja juaj ne lidhje me karrieren

Bricjapi
Jeni shkaktaret kryesor per momentin te debateve ankthit dhe stresit te njerezve te afert dhe ne pergjithesi. Doni t’i mbani gjerat me fanatizem, por nje pyll mund te digjet edhe nga nje cigare

Ujori
Ju doni t’i provoni te gjitha kurthet dhe manipulimet e strategjite prandaj do perfshiheni ne lojra te cilat mund tj’u kushtojne punen dhe shendetin

Peshqit
Nje mundesi e rikthyer dhe nje bashkepunim i humbur. Mund te fitoni ne para por mund te humbni ne mbeshtetje dhe bashkepunime. Perball keni Diellin por ju do i drejtoni syte nga xhepi.